Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-187-4
Autor: Hilery Hutchinson
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382721874
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Vital

Prosty stretching w 10 minut, czyli o całkowicie naturalnym sposobie poruszania się i aktywności fizycznej

Rozciąganie to tak naprawdę coś niesamowitego, co zapewnia relaks i zdrowie. Wszyscy w naturalny sposób rozciągamy się, niezależnie od tego, czy ziewamy, czy pochylamy się, by włożyć buty. Rozciąganie często jest uważane za formę ćwiczeń fizycznych, ale autorka, ekspertka od fitnessu i wellness, określa je jako całkowicie naturalny sposób poruszania się, odpowiadający naszemu ciału. Ćwiczenia rozciągające i poranną gimnastykę szczególnie doceniamy, gdy dopada nas starość i pojawiają się problemy z postawą, kontuzje oraz ograniczenia ruchu. Nawet jeśli od wielu lat zaniedbywałeś aktywność fizyczną, nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o zdrowie i ćwiczyć. Już dziś możesz zacząć stosować stretching w 10 minut.

Pojedyncza sesja prawidłowego rozciągania zajmuje naprawdę niewiele czasu i wymaga jedynie odrobiny wiedzy o tym, czym jest gibkość oraz jakie ćwiczenia należy wykonywać. Dzięki poradom autorki tej książki znajdziesz taki zestaw ćwiczeń rozciągających, który pomoże ci usunąć kontuzje, ból mięśni, stawów oraz pokonać choroby czy przyspieszyć proces leczenia.

Zestawy ćwiczeń rozciągających, które bez problemu wpleciesz w swój dzień. Zajmie ci to tylko 10 minut!

Przekonaj się, jak łatwo możesz poprawić gibkość swojego ciała, złagodzić odczuwany ból i pozbyć się stresu za pomocą zaledwie kilku minut rozciągania każdego dnia. Stretching w 10 minut to ilustrowany przewodnik, w którym znajdziesz podstawową wiedzę o rozciąganiu oraz instrukcje prostych sekwencji ćwiczeń. Jest to idealna książka między innymi dla tych, którzy pragną zwiększyć swój zakres ruchu czy też poszukują uzupełnienia fizjoterapii. Znajdziesz tu ponad 60 autorskich ćwiczeń rozciągających wszystkie części ciała od szyi aż do stóp, ze szczegółowymi instrukcjami i ilustracjami. Autorka zebrała w tym poradniku wszystko, czego możesz potrzebować, aby włączyć rozciąganie do swojego codziennego życia. Dzięki temu samodzielnie opracujesz krótkie sekwencje ćwiczeń, zajęcia ruchowe, a nawet wspomożesz leczenie kontuzji.

Stretching w 10 minut. Zastosuj skutecznie ćwiczenia rozciągające plecy i na kręgosłup, jak również na wzmocnienie mięśni czy masaż powięzi

Wypróbuj szereg ćwiczeń rozciągających na 7 najważniejszych grup mięśniowych. W tej książce znajdziesz propozycje ćwiczeń rozciągających - od kręcenia głową i krzyżowego rozciągania barku do pozycji płotkarza i rozciągania stopy ręcznikiem. Sekwencje ćwiczeń na stawy i masaż powięzi wykonasz w kilka minut. Istotne jest też to, że tę prostą aktywność fizyczną możesz wykonywać praktycznie wszędzie. Każdy zestaw ćwiczeń możesz wykonać w ciągu 10 minut lub nawet szybciej. Tylko tyle potrzebujesz, aby wystarczająco się rozciągnąć!

Detale

 • Autor: 

  Hilery Hutchinson

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  272

 • ISBN: 

  9788382721874

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy