Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8032-759-7
Autor: Thomas Erikson
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788380327597
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Ponad 5 milionów książek Thomasa Eriksona sprzedanych na świecie.
Fenomenalny skandynawski poradnik, który opanował listy bestsellerów.Wiemy już, jak radzić sobie z idiotami.Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z psychopatami.
Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka charyzmatyczny, energiczny, zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to, co chciałbyś właśnie usłyszeć, dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza, że jest w tym nutka fałszu, to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie, że aż psychopatycznie.
Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomi ci, jak psychopaci manipulują twoimi słabościami, aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego, którym typem osobowości jesteś, możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy, kto ma cechy psychopatyczne, od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałeś w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół. Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Zrobią z tobą, co będą chcieli.
Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

Azymut

 • Autor: 

  Thomas Erikson, Małgorzata Maruszkin

 • Format: 

  235x145 mm

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788380327597

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy