Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64437-87-8
Autor: Norman Vincent Peale
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364437878
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Uwierz i zwyciężaj

   Od dłuższego czasu autor spotyka się w swojej pracy z wieloma osobami borykającymi się z problemami współczesnego życia. W samym centrum największego miasta Ameryki, w Nowym Jorku, przy Piątej Alei, w kościele Marble Collegiate Church służy radą setkom ludzi, którzy każdego roku zwracają się o pomoc i wskazówki.
   Niniejsza praca ukazuje konkretne sposoby osiągnięcia szczęścia osobistego i sukcesu. Metoda ta sprawdziła się w przypadku wielu osób, które ją zastosowały, a jej skuteczność została szeroko potwierdzona.   Setki ludzi wypróbowało ją i uznało za satysfakcjonującą. W doświadczeniu osobistym wielu osób przyniosła zadziwiające rezultaty, stając się przewodnikiem na drodze do pewnego i zwycięskiego życia.
  A jednak przedstawione tutaj recepty na szczęście i sukces nie są wcale nowe. Nie stworzył ich autor, lecz pochodzą sprzed wieków, z Biblii. To proste zasady, o jakich mówi Pismo Święte. Unikalność książki polega na wskazaniu, jak wykorzystywać owe nauki w sposób praktyczny i zrozumiały dla człowieka naszych czasów.
  Czytelnik może mieć wrażenie, że pewne myśli się powtarzają - poradnik ten proponuje bowiem zastosowanie określonej metody. Bazuje na podstawowej procedurze, a przecież powtarzanie i praktyka czynią mistrza. Wielokrotne powracanie do jednej myśli pomaga nakłonić czytelnika do ćwiczenia, do próbowania i próbowania od nowa. Jeśli woda potrafi wyżłobić kamień, to podobny skutek wywiera powtarzanie, powoduje bowiem wietrzenie i zdzieranie się apatii, skłaniając człowieka do doskonalenia samego siebie.
   Książka ta nie karmi się teorią. Zawiera szczegółowy opis sposobu życia, prowadzącego do szczęścia i sukcesu tych wszystkich, którzy zdecydowanie zastosują zaprezentowaną metodę w życiu. Ma ona jeden podstawowy cel: przedstawić i udowodnić prostą, praktyczną drogę myślenia i działania, która zmieniła życie tysięcy współczesnych ludzi. Istotą jest tu wskazanie, jak to zrobić, jak osiągnąć te najbardziej upragnione cele.
   W prostym zarysie przedstawiono formuły, które czynią życie udanym. Każdy rozdział odnosi się do jednego z aspektów głównego tematu książki, mianowicie jak być szczęśliwym i odnieść sukces. Autor analizuje też kilka podstawowych przyczyn nieszczęścia i porażki, którymi są: napięcie, strach, poczucie niższości oraz niewłaściwy sposób myślenia.
   Nie omówiono tu wszystkich czynników szczęśliwego i owocnego życia - nie jest to ani możliwe, ani potrzebne: ukazano jednak wystarczającą liczbę przypadków, by nauczyć czytelnika, jak wykorzystywać proponowane metody, dające się zastosować we wszystkich sytuacjach. Zostały one tak opracowane, by każdego czytelnika zaprowadziły do tego, co chce wiedzieć - jak być szczęśliwym i odnieść sukces. To przewodnik na drodze do pewnego i zwycięskiego życia.

Norman Yincent Peale

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Norman Vincent Peale

 • Tytuł oryginału: 

  A Guide to Confident Living

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  120x180

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64437-87-8

 • Tłumacz: 

  Ewa Czerwińska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...