Wczytuję dane...
KOD: 978-83-268-4314-3
Autor: Tomasz Kwaśniewski, Jacek Masłowski
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788326843143
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Agora

Przewodnik po męskości Pisany przez mężczyzn dla mężczyzn i kobiet

Czego współczesny świat oczekuje od mężczyzn? Jak mężczyźni szukają poczucia sensu, swojego miejsca, potrzeb, wartości, bliskości? Jak budują relacje z kobietami, a jak z innymi mężczyznami? Jak postrzegają samych siebie, a jak widzą ich kobiety? Jaki wpływ na mężczyzn mają ojcowie, a jaki matki? Co to znaczy być synem, bratem, partnerem, ojcem, przyjacielem?

Tomasz Kwaśniewski - reporter "Dużego Formatu", autor książek, m.in. "W co wierzą Polacy" czy "Jedno oko na Maroko", współautor książki "Niepewność. Rozmowy o strachu i nadziei" i Jacek Masłowski - psychoterapeuta, prezes fundacji Masculinum, rozmawiają o stawaniu się mężczyzną, emocjach, miłości, dojrzewaniu, seksie, rodzicielstwie, pracy, zdrowiu, a także przemocy czy kryzysie wieku średniego.

Ta szczera, chwilami bolesna, ale budująca i uważna męska rozmowa zaskakuje, bulwersuje i obala stereotypy - zdziwi mężczyzn, może oburzyć kobiety, a wszystkich razem z całą pewnością poruszy.

To książka - wiwisekcja podwójna osobista i intymna, a jednak wciąż męska. Obnażająca korzenie patriarchalnego myślenia o męskości, wyłaniająca obraz współczesnych "czułych barbarzyńców". Jest jak podsłuchiwanie kolegów w prywatnej rozmowie. Nie musimy się ze wszystkim zgadzać, wystarczy nie oceniać, nie kwestionować - tylko posłuchać, co ich obchodzi. A potem się zadumać i postawić sobie parę ważnych pytań.

Nowe wydanie z dodatkowym rozdziałem.

Azymut

 • Autor: 

  Tomasz Kwaśniewski, Jacek Masłowski

 • Format: 

  210x135 mm

 • Ilość stron: 

  320

 • ISBN: 

  9788326843143

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...