Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8321-903-5
Autor: Molly Maloof
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383219035
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: kobiece

Małe zmiany, wielkie rezultaty

Pierwszy przewodnik po biohackingu dla kobiet

W każdym z nas płonie iskra - to ona stanowi źródło witalności i dzięki niej możemy żyć. Ta wewnętrzna moc nie jest mistyczna ani duchowa - jej istnienie potwierdza nauka. Komórki przekształcają jedzenie, jakie spożywamy, i powietrze, którym oddychamy, w energię napędzającą nasze działania każdego dnia.

Dzięki właściwej diecie, odpowiedniej ilości snu i zrównoważonemu stylowi życia tryskamy zdrowiem. Ale kiedy stawiamy ciału wymagania przekraczające jego możliwości, wypalamy się psychicznie i fizycznie.Wystarczy jednak, że wprowadzimy niewielkie zmiany, aby zmodyfikować i zoptymalizować funkcje biologiczne, a w rezultacie poprawimy naszą kondycję i samopoczucie. To właśnie biohacking.

Bazując na najnowszych badaniach naukowych, doświadczeniach własnych i pacjentek, doktor Molly Maloof przedstawia program biohackingu dla kobiet. Proponuje różne techniki, metody i narzędzia, których stosowanie zapewnia lepszą jakość życia.

Niezależnie od tego, czy pragniesz mieć więcej energii, chcesz schudnąć, być bardziej wydajna, czy poprawić swoją pamięć i koncentrację - biohacking będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem!

Azymut

 • Autor: 

  dr Molly Maloof, Marcin Masłowski, Anna Brzezińska

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  352

 • ISBN: 

  9788383219035

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...