Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-402-1
Autor: T.J. Murphy, Brian MacKenzie
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788375794021
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Dla każdego biegacza ważna jest siła, szybkość i wytrzymałość organizmu. Jak je osiągnąć by jednocześnie nie dorobić się kontuzji? Odpowiedzią na to pytanie jest stworzony przez Briana MacKenzie trening mobilności. Zastosowane w nim ćwiczenia CrossFit Endurance pozwalają poprawić wyniki, kondycję fizyczną a także ogólny stan zdrowia. Ważnym elementem programu jest wzmocnienie mięśni głębokich.
Celem jest zdrowie, a więc trenowanie rozmaitych partii ciała bez efektu nadmiernego przyrostu masy mięśniowej i niewłaściwego przeciążania stawów.

W książce Biegacz niezłomny zawarte są nie tylko szczegółowe plany treningowe, wskazówki jak przygotowywać się do biegu na każdym dystansie od 5 km., ale także zasady zdrowej diety, niezbędnej do osiągnięcia maksymalnych wyników.
Biegacz niezłomny jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, którzy chcą by bieganie wiązało się z przyjemnością, a nie z kontuzjami.

“MacKenzie stworzył trenerom oraz biegaczom nieznane dotąd możliwości, pozwalające rozwiązywać rozmaite problemy trapiące zawodników w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania i doświadczenia.”
Dean Karnazes

Szczegóły

 • Autor: 

  T.J. Murphy, Brian MacKenzie

 • Objętość: 

  224

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  160x240

 • ISBN: 

  978-83-7579-402-1

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...