Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62343-87-4
Autor: Kate Mulvey
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Jak uwieść młodszego faceta

   Minęły już czasy, kiedy kobiety wychodziły za mąż jako dwudziestolatki, rodziły kilkoro dzieci i po cichu usuwały się w cień, podczas gdy ich mężczyźni uciekali z dwudziestojednoletnimi sekretarkami. Uwierzcie mi, XXI wiek to era kuguara. Kobiety nie godzą się już na bycie „drugą płcią”, a jednym z ich sposobów na to, by dobrze się bawić, jest nawiązywanie relacji z młodszymi mężczyznami. Niektórym z nas chodzi tylko o łóżkowe igraszki, inne pragną „połechtać” własne ego, jeszcze inne chcą się naprawdę zakochać. Faktem jest, że bez względu na motywację związki z młodszymi mężczyznami stają się coraz modniejsze.
   A dlaczego nie? Na planecie celebrytów randki z młodszymi partnerami to ostatni krzyk mody. Skoro może to robić Madonna, Cher, Halle[1] i inne, ty też możesz. W końcu jest tak wielu młodych mężczyzn, którzy tylko czekają, aby zainteresowała się nimi taka gorąca mamuśka, jak ty. Tak, jesteśmy gorące. Wiek nie decyduje już o tym, czy jesteśmy seksowne. Dbająca o siebie czterdziestoparolatka może pozostać apetyczna i seksowna niemal do sześćdziesiątki. Wymaga to jedynie odrobiny wysiłku i nieco staromodnej dumy z tego, kim jesteśmy.
   Po świecie chodzi spora grupa wspaniałych kobiet, rozwiedzionych czy też singielek, które mają już za sobą etap gotowania obiadków, wspierania swoich mężczyzn i poświęcania się w imię potrzeb i zachcianek innych ludzi. Co więcej, przez kilka ostatnich miesięcy najprawdopodobniej są w bliskim związku raczej z wibratorem niż z facetem z krwi i kości. Atrakcyjna, pełna życia czterdziestoparolatka szuka dzisiaj zabawy, towarzystwa i wspaniałego seksu. Tyle, że tym razem ma jej to zapewnić uroczy młodziak, który będzie ją adorował i kochał się z nią całą noc.
   Jeśli więc chcesz spróbować umówić się z młodszym facetem, ten poradnik jest właśnie dla ciebie. Z następnych dziesięciu rozdziałów dowiesz się, jak to jest być kuguarzycą[2], jak zyskać pewność siebie i pozbyć się lęków, które cię blokują. Zabawne, przenikliwe quizy, takie jak „Jakim typem kuguarzycy jesteś”? albo „Jaki jest twój seksualny styl”? sprawiają, że książka Jak uwieść młodszego faceta jest lekka i przyjemna. Ponadto jest w niej mnóstwo porad, dotyczących tego, jak przygotować się do łowów, zaczarować pierwszą randkę, co mówić i jak się ubrać. Znajdziesz tu również informacje o tym, gdzie można spotkać uroczego szczeniaka, jak z nim rozmawiać, jak zniwelować różnicę pokoleniową i co zrobić, żeby wasza relacja nie zboczyła z obranego kursu. Przewodnik ten nauczy cię, czego możesz spodziewać się po randkach z młodymi wilczkami – pokaże ci pułapki, korzyści i problemy, jakie mogą cię czekać oraz sytuacje, w jakich możesz się znaleźć.
   Kiedy doczytasz tę książkę do końca, będziesz znała sposoby i techniki kontrolowania randkowej gry, a dodatkowo zalśnisz blaskiem, który pojawia się wyłącznie dzięki dobrze ugruntowanej pewności siebie. W efekcie zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na randkę z młodszym mężczyzną. Nie znaczy to wcale, że masz zapomnieć o starszych facetach, ale mając znacznie większy wybór, nigdy więcej nie spędzisz już samotnej nocy... chyba że będziesz tego chciała.
   Baw się więc dobrze i pamiętaj o jednym: w życiu nie ma nic pewnego, czemu więc nie miałabyś żyć chwilą? Ruszaj, kuguarzyco!
   Różnica pomiędzy tymi, którzy odnoszą sukcesy, a całą resztą nie polega na braku siły ani wiedzy, lecz raczej na braku chęci.

Vince Lombardi

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kate Mulvey

 • Tytuł oryginału: 

  How to date a younger man

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  150x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62343-87-4

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Dobrowolska

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...