Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-60-0
Autor: Dimitri Wereszczagin
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360528600
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Mądrość DEIR V etap 2 część 1

   Wszystko, co jest zawarte w tej książce - to prawdziwa magia, to także czary. Stworzenie nowego świata - świata wokói nas - jest zawsze magią. Magia ukryta jest w nas samych.
   Na pierwszy rzut oka książka może sprawiać wrażenie trudnej - właśnie dlatego, że proponuje nie tyle opanowanie nowych metod, co badanie takich obszarów, jak kultura, zachowanie, wzajemne relacje ze światem - naturalnie w ich energoinformacyjnych aspektach. Aby opanować te gigantyczne warstwy istnienia, będziemy potrzebować wszystkiego: podstawowych nawyków pracy z energetyką wykorzystywanych do uruchomienia procesów energoinformacyjnych w świecie oraz nawyków pracy z polami znaczeń w celu inicjacji tych procesów, jak również umiejętności logicznego myślenia pod kątem rozpracowania reguł, według których będziemy organizować niezbędne dla nas zmiany.
  Jednak nie bój c się tej złożoności - nie zapominajcie, że początki zawsze wydają się trudne. Potem wszystko staje się naturalne -jak powietrze, którym oddychamy.
   Aby łatwiej Wam było opanować materiał, książka ma nieco odmienny układ w porównaniu z jej poprzednimi częściami. Każdy rozdział został poprzedzony małym wprowadzeniem, w którym krótko, w sposób uogólniony i uproszczony, przedstawiono treść właściwego rozdziału. W ten sposób zapoznajecie się z treścią rozdziału w pierwszym zbliżeniu, ogólnie go sobie uświadamiacie, a potem możecie już bardziej szczegółowo wszystko rozważyć. Jeśli wszystko zrozumiecie z tego pierwszego, krótkiego opisu, wtedy możecie już zapoznawać się z metodami!
  Książka ta jest nieco obszerniejsza niż się może wydawać, gdy oceniamy ją od trony wizualnej. Przykłady są proste, nawet banalne, oparte na prostych zdarzeniach wziętych z życia. Wy jednak potraficie czytać między wierszami. Każdy fakt pociąga za sobą więcej następstw, niż wydaje się to na pierwszy rzut oka. Dojrzycie więcej, jeśli uważnie się przypatrzycie i trochę pomyślicie.
   Teraz opuszczamy już wąski, zamknięty świat naszego życia, naszego ja i podążamy do Wielkiego Świata, ku Wielkiemu Życiu nie tylko całej ludzkości, ale wręcz całego Wszechświata. Aby wejść w ten Wielki Świat, należy koniecznie wnieść do niego coś nowego, to, czego przed Wami jeszcze tam nie było - inaczej nie uda Wam się tam znaleźć. W przeciwnym razie będzie to niewykonalne! Czy jesteście gotowi do odkrycia w sobie tego, co nowe, i sprawić, by stało się to własnością Nieskończoności? Czy jesteście gotowi do tego, by całą swoją istotą, myślami i emocjami oraz siłą swojej duszy tworzyć nowe w Wielkim Świecie?
   Jeśli tak, to czary, magia i twórczość oczekują nas. Powodzenia!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dimitri Wereszczagin

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-60-0

 • Tłumacz: 

  Alina Skoneczna

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...