Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-43-3
Autor: Dimitri Wereszczagin
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360528433
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Dojrzałość DEIR IV

   Ewolucja trwa - znów powtarzam te słowa nowym i starym m J Czytelnikom. Wszystkim, którzy po raz pierwszy dowiedzieli się o istnieniu systemu DEIR z tej oto, czwartej już książki, uparcie będę proponował, by najpierw przeczytali pierwsze trzy książki serii DEIR: „Wyzwolenie”, „Oddziaływanie” i „Kształtowanie”
- bez nich rozumienie materiału przedstawionego w czwartym tomie będzie bardzo utrudnione. Czytelnicy moich trzech poprzednich książek - moi „zaoczni” uczniowie - doskonale rozumieją, co mam na myśli, mówiąc o nowym poziomie ewolucji.
     „Człowiek - to zwieńczenie stworzenia” - tak w przeciągu wielu lat wmawiali nam uczeni materialiści. Jednakże mylili się. W rzeczywistości człowiek w tej postaci, w której istnieje obecnie, absolutnie nie stanowi zwieńczenia dzieła, jest zaledwie półfabrykatem. To istota nieukształtowana całkowicie, niedoskonała, niekompletna, nieharmonijna, która nie zakończyła swojej ewolucji. Teraz na przełomie wieków ludzkości już nie wystarczy obecny poziom rozwoju - stał się za mały i za ciasny. Dlatego ludzie miotają się, nie wiedzą, gdzie znaleźć ukojenie przed tęsknotą i rozpaczą, dlatego wielu prześladuje poczucie, że zabrnęli w ślepą uliczkę.
    Wyobraźcie sobie gąsienicę, która jeszcze nie przekształciła się w motyla, ale już poczuła, że pozostawanie w danym stadium rozwoju jest z jakiegoś powodu nieprzyjemne, a nawet obrzydliwe. W naturze, w odróżnieniu od społeczeństwa ludzkiego, wszystko jest bardzo mądrze ułożone: gąsienica odczuje nieprzyjemny stan, ale potem rozwinie skrzydełka i odfrunie. U ludzi wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane. Nie wszystkie ludzkie „gąsienice” doczekają się stadium motyla. Po pierwsze dlatego, że nie wiedzą o czekającym ich nowym poziomie rozwoju, nie widzą perspektyw - wtedy wpadają w rozpacz i tracą swą żywotność, zdolności życiowe. Po drugie, ludzie niezadowoleni ze swej sytuacji „gąsienicy” zamiast spokojnie ewoluować, zaczynają niszczyć samych siebie - piją, narkotyzują się, gonią za władzą czy pieniędzmi.
   Tylko jednostki wiedzą: nie należy wpadać w rozpacz, panikować, trzeba natomiast cicho i cierpliwie szykować się do lotu.
    W czasach, w których przyszło nam żyć - w czasach przełomowych poradzi sobie tylko ten, kto będzie umiał spokojnie i dostojnie przejść na nowy poziom ewolucji. Kto zajmie miejsce człowieka rozumnego? Człowiek Duchowy, Człowiek    Uświadomiony, Człowiek Zaawansowany w Rozwoju Osobistym, Człowiek Energoin-formacyjny? Niech na to pytanie odpowiedzą uczeni w przyszłości. Nazwa nie jest istotna. Najważniejsze, że człowiek będzie zupełnie inną, nową istotą, a sam poziom ewolucji będzie rzeczywiście jakościowo nowym poziomem. Motyl nie jest tylko lepszą i bardziej dorosłą gąsienicą, ale całkowicie nową istotą. Podobnie rzecz się ma z człowiekiem - stanie się zupełnie nowym tworem natury posiadającym takie cechy, które teraz dla większości są nie do pomyślenia. Zmiany będą dotyczyć nie tyle wyglądu, co wnętrza - człowiek będzie jakościowo inny. Jasnowidztwo, telepatia, może nawet telekineza i teleportacja staną się dla nowego, rodzącego się dziś człowieka taką samą codziennością jak obecnie telefon, telewizor czy komputer.
   Powinniśmy jak najszybciej przechodzić w tę nową jakość. Powinniśmy stawać się innymi istotami. Tylko to zagwarantuje ludzkości przeżycie. Obecnie wielu ludzi mówi o jakoby zbliżającym się końcu świata. Jednakże mamy podstawy sądzić, że naznaczony koniec świata został odwołany. Dlaczego? Ponieważ ludzkość wcale nie okazała się tak beznadziejna. Na skraju przepaści pewni jej przedstawiciele nagle dojrzeli i opamiętali się. W rezultacie to tu, to tam, jeszcze niezauważalnie i stosunkowo powoli, ale już w sposób odczuwalny wschodzą kiełki nowej ludzkości - z wolna, niczym trawa wśród kamieni, przebijają sobie drogę. Razem z nimi przeciera sobie szlak także nadzieja na przetrwanie ludzkości. Pojawiają się ludzie, dzięki którym ludzkość przetrwa - osoby, które już przeszły lub gotowe są do przejścia na nowy poziom ewolucji i jednocześnie chcą w tym pomagać innym.
   Czy trzeba jeszcze dodawać, że do ich grona zaliczają się także czytelnicy pierwszych trzech książek serii DEIR? Przecież te książki stanowią podręcznik dla początkujących „gąsienic”, w którym zawarta jest technika przejścia do stadium „motyla”.
   Przeszliście już trzy stopnie DEIR i przeczuwacie, co was czeka, nieprawdaż?
  Jeśli nie ograniczyliście się tylko do przeczytania książek, a rzeczywiście zastosowaliście w praktyce wszystko to, co było w nich napisane i praktycznie opanowaliście proponowane sposoby postępowania, to potraficie kierować swoją energią, obronić się przed obcymi wtargnięciami, a więc także przed chorobami. Uwolniliście się od patogennego oddziaływania ludzkiego społeczeństwa cierpiącego w wyniku przeludnienia, a także od pożerających masę ludzkiej energii energoinformacyjnych pasożytów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dimitri Wereszczagin

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-43-3

 • Tłumacz: 

  Alina Skoneczna

 • Rok wydania: 

  2007

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...