Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-025-0
Autor: Dimitri Wereszczagin
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788376490250
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Sztuka DEIR V etap III

   Oto po długiej przerwie znów spotykamy się na kartach książki poświęconej tym razem końcowemu etapowi piątego stopnia bazowego - podstawowego - tak, tylko podstawowego (!) kursu Szkoły Nawyków Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju - Szkoły Nawyków DEIR.
   Razem przeszliśmy już długą drogę, każdy z nas dokonał wielu odkryć i sporo osiągnął. Zaczęliśmy głębiej pojmować nasz świat, jaśniej postrzegać jego spowitą mgłą dal - i oto jesteśmy gotowi do omówienia teorii i technik pozwalających człowiekowi pójść jeszcze dalej.
   Po co? Oczywiście, jak zwykłe, w celu polepszenia życia - swojego i otaczających nas łudzi. Po to, by zrobić więcej dobrego, stworzyć więcej nowego... Wszyscy ci, którzy już długo studiują szkołę DEIR, wiedzą, że to prawda, choć niecała. W rzeczywistości wszystkie pozytywne zmiany życia zewnętrznego są tylko wynikiem korzystnych zmian wewnętrznego życia człowieka, jego myślenia - dzięki nowemu pojmowaniu otaczającego nas świata, przeniknięciu jego praw i warstw zdarzeń, wejściu na ten poziom, na którym nasz duch osiąga możliwość tworzenia wedle swych pragnień.
  Po to, by tworzyć, odkrywając dla siebie nieskończoną różnorodność rozumnego świata i kształtując realność z cieni ukrytych w nim możliwości.
  Przejście dalej oznacza umocnienie się w tym tworzeniu realności.
    Wiele wody upłynęło od momentu ukazania się pierwszych podręczników. To już dziesięć lat. Odtąd nawyki systemu dalszego ener-goinformacyjnego rozwoju opanowała ogromna liczba ludzi mieszkających zarówno w Rosji, jak i daleko poza jej granicami. DEIR stanowi jeden z największych, najwybitniejszych kierunków na święcie. Psychoenergetyczne nawyki znają już miliony ludzi i wykorzystują je we współczesnym życiu. To znakomicie, że coraz więcej osób rozwija swoją naturę energoinformacyjną, orientuje się w energo-informacyjnym świecie, ludzie stają się bogatsi w każdym znaczeniu tego słowa, bardziej uważni w stosunku do szczerych pragnień, oczekiwań otoczenia, stają się lepsi i mądrzejsi.
  Wszyscy ludzie dostrzegający inną stronę realności, rysunek jej energoinformacyjnych powiązań, różnią się od innych i ich życie też jest inne.
  Przyjemnie mieć świadomość, że w tych osiągnięciach jest także jakaś część mojej zasługi, choć przecież my tylko uczymy, a rzeczywista zasługa przypada tym, którzy wkładają wysiłek w swój osobisty rozwój, czyli - Wam, drodzy   Czytelnicy i Słuchacze.
 Jestem pewien, że każdy z Was oceniał, jak zmieniało się życie, na ile się polepszyło, co osiągnęliście za pomocą wyuczonych technik - to jest właśnie wpływ DEIR na życie społeczne - wpływ DEIR i Waszej pracy. Na potrzeby naszego dzisiejszego spotkania nie jest istotne mówienie o liczebności naszego grona i jego sukcesach - dzięki kontaktowi na stronie DEIR w Internecie, własnej praktyce i technikom DEIR jestem pewien, że posiadacie dostatecznie wiele informacji na ten temat.
   Wiecie także, jak niezwykła jest siła czystego i zacnego rozumu posiadającego potencjał tworzenia z myślą o dobru ogółu, wiecie również, że jej miernikiem nie może być tylko posiadanie - mieszkania, samochodu i innych ogólnodostępnych przyjemnych drobiazgów.
  Dlatego wszystko, co mógłbym jeszcze powiedzieć we wstępie, może okazać się niepotrzebne. DEIR - to jedna z dróg do innego, wspaniale nowego i prawdziwego sposobu życia ludzi - sposobu, który dopiero się rodzi i na podobieństwo kiełkujących roślin przebija się w postępowych wspólnotach. Wystarczy. Przecież nie przypadkiem otworzyliście właśnie tę książkę?
   Wobec tego - pójdźmy dalej.
  Przed nami trzeci etap piątego stopnia poświęcony nauczeniu świadomości przekraczania barier własnej ograniczoności, nabraniu nawyku pokonania swej niedoskonałości, zgromadzeniu nowej wiedzy nieuwarunkowanej egregorialną rzeczywistością, informowaniu świadomości o uzupełniającej energii - i stworzeniu nowych uporządkowań w świecie - Światowych Prądów.
   Kolejny początek dla wszystkich, którzy zaszli już tak daleko w ludzkim świecie i są gotowi, by widzieć świat szerzej, żyć wielkim życiem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dimitri Wereszczagin

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-025-0

 • Tłumacz: 

  Alina Skoneczna

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...