Seksowne Mamusie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-11-11090-8
Autor: Cathy Winks, Anne Semans
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Seksowne mamusie

   Gdy tylko zaczęłyśmy mówić o naszym pomyśle na książkę, stało się jasne, że jesteśmy na dobrym tropie. Rodzice natychmiast zareagowali ciekawością, entuzjazmem, potakiwali z ogromnym zapałem; osoby bezdzietne patrzyły na nas z uprzejmym zdziwieniem. Kto mógłby je za to winić? Choć powstały grube tomy o macierzyństwie i seksie, te dwa wątki biegnąna ogół równolegle, rzadko się przecinając. W poradnikach dotyczących rodzicielstwa nie omawia się na ogół zagadnienia zmian w życiu seksualnym, jakich może spodziewać się kobieta, stojąca przed wyzwaniem wychowania dzieci. Książki o seksie i związkach, przeznaczone dla rodziców, wskazują jak podtrzymać ogień namiętności, przy czym miarą sukcesu jest w nich zwykle umiejętność zapomnienia, że posiada się potomstwo. W żadnej z tych książek nie można przeczytać, że celebrowanie i docenianie własnej seksualności na każdym etapie życia sprawia, że dajemy dzieciom znakomity przykład - dzięki temu wyrastają one na odpowiedzialnych, spełnionych seksualnie dorosłych.
   Niniejsza książka jest skierowana do kobiet, które chciałyby połączyć udane życie seksualne z radościami macierzyństwa. Oferujemy wskazówki, anegdoty i informacje praktyczne na temat seksu i rodzicielstwa, a także porady specjalistów medycyny, seksuologii, jak również najbardziej cenionych ekspertów - naszych mam.

Korzystanie z tego poradnika

   Bez względu na to, czy zmagasz się ze zmianą własnego wizerunku seksualnego i zastanawiasz się, dlaczego odczuwane niegdyś pożądanie prysło jak bańka mydlana, czy jesteś samotna i szukasz wskazówki, jak kogoś poznać, trafiłaś pod właściwy adres. W kilku pierwszych rozdziałach omawiamy kluczowe czynniki definiujące stosunek kobiet do ich własnej seksualności, włącznie z własnym wizerunkiem, poczuciem własnej wartości, masturbacją pożądaniem i komunikacją. Dalsze rozdziały omawiają szereg przeszkód, na jakie może napotkać matka w życiu miłosnym i erotycznym, i podajemy praktyczne wskazówki, które pomogą każdej z Was uczynić seks jednym z priorytetów, dzielić się odpowiedzialnością za satysfakcjonujące życie erotyczne z partnerem, radzić sobie z tą sferą życia, jeśli jesteście osobami samotnymi oraz rozszerzać swoje doświadczenie w tej dziedzinie. Aby zainspirować kreatywne zmiany w Waszym życiu, zawarłyśmy w poradniku ponad sto łatwych do wypróbowania Wskazówek (tabelki), które mają na celu rozwój i poprawę Waszej seksualności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Cathy Winks, Anne Semans

 • Tytuł oryginału: 

  Sexy mamas : keeping your sex life alive while raising kids

 • Liczba stron: 

  234

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-11-11090-8

 • Tłumacz: 

  Paulina Głuchowska

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...