Ultraumysł Według Jose Silvy
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7191-995-4
Autor: Ed Bernd
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Ultraumysł według Jose Silvy

Twoja droga do sukcesu

   Wyobraź sobie, że możesz skontaktować się z Wyższą Siłą, która pokieruje tobą przy podejmowaniu właściwych życiowych decyzji.
  Wyobraź sobie, że masz przewodnika, który dokładnie wie, co cię czeka, który może poprowadzić cię do sukcesu, szczęścia i spełnienia.
   Wszyscy mamy prawo do sukcesu, szczęścia i spełnienia. Zostaliśmy przysłani tutaj, na Ziemię, odpowiednio wyposażeni, by z powodzeniem wykonać wyznaczone nam zadanie.
  Dlaczego więc tak wielu ludzi nie osiąga sukcesu, szczęścia i spełnienia? Odpowiedź jest prosta: Złe cele i złe metody przynoszą złe rezultaty.
  Ludzie nie osiągają sukcesu, szczęścia i spełnienia, ponieważ nie zdają sobie sprawy z tego, jaka pomoc leży w zasięgu ich ręki.

 • Wielu ludzi ustala sobie złe cele. Usiłują robić to co myślą, że powinni robić, zamiast tego, po co ich tutaj przysłano.
 • Próbują przejść tę drogę samotnie, zamiast skorzystać z pomocy Siły Wyższej, i nie zbierają nagród za sukces misji. 
 • Nawet jeśli osiągają sukces, o którym marzyli, często mimo to zastanawiają się, czy ich ciężka praca przyniosła coś cennego. Czy te wszystkie „zabawki”, które zebrali, były warte tych poświęceń? Często kończą więc frustracją, rozczarowaniem, stresem i niezadowoleniem.

Ale jest lepsza droga.

Pomoc od Wyższej Inteligencji

  Jose Silva przez 22 lata prowadził badania, by dowiedzieć się co sprawia, że jedni ludzie osiągają większe sukcesy niż inni. I wynalazł system, który każdy może wykorzystać, by osiągnąć w życiu sukces.
  Odkrył, że funkcjonujemy w dwóch wymiarach: w świecie fizycznym, na wyższych częstotliwościach fal mózgowych beta, i w świecie duchowym, na niższych częstotliwościach fal mózgowych alfa.
  Odkrył dziesiątki formuł, które można wykorzystywać na poziomie alfa do rozwiązywania problemów. Naucza się ich w serii wykładów Kursu Podstawowego Metody Silvy (BLS) od 1966 roku. Metody BLS uczy się obecnie w ponad 100 krajach i w 29 różnych językach.
  Dla Josego Silvy była to życiowa misja - uczyć siebie i innych świadomie wykorzystywać podświadomość, tym samym zamieniając podświadomy wymiar w wymiar wewnętrznie świadomy.
  Teraz ta idea stała się powszechnie znana. Jego pionierskie badania dały początek zupełnie nowym koncepcjom. Jest wielu ludzi, którzy potrafią nauczyć jak wykorzystać umysł, by dostać to, czego chcemy w życiu. Miliony ludzi na całej   Ziemi korzystają z wieloletnich badań Josego Silvy.

Prawdziwa wartość zdolności medialnych

  Wyobraź sobie jakim gigantycznym krokiem naprzód było wynalezienie systemu, który uczy nas, jak odkrywać informacje niedostępne dla zmysłów fizycznych.
 Poszukiwania Josego Silvy ujawniły, że ludzie, którzy osiągają największe sukcesy, to ludzie z dobrą intuicją- naturalne media. Posiadają oni dostęp do informacji, którego nie ma 90% ludzkości.
  Teraz, dzięki Josemu Silvie, wszyscy możemy korzystać z naszej intuicji.
  Mimo to wciąż jedni osiągają większe sukcesy niż inni. Dlaczego? Odpowiedź ujawniła w końcu Silvie Wyższa Inteligencja.
 „Zdolności medialne otrzymaliśmy - oświadczył pewnego dnia - byśmy mogli korzystać z informacji od Wyższej Inteligencji”.
  Tym prostym stwierdzeniem rozpoczął misję, z którą został tu przysłany naprawdę: uczyć ludzi jak połączyć się z Wyższą Siłą i uzyskać poradę, której potrzebują, aby osiągnąć sukces, szczęście i spełnienie.
  O tym właśnie traktuje książka Ultraumysł: ma ciebie nauczyć, jak połączyć się z Wyższą Siłą i uzyskać poradę, której potrzebujesz, aby osiągnąć sukces, szczęście i spełnienie.

Co musisz zrobić, aby odnieść sukces

   Czytając książkę Ultraumysł dowiesz się w trzech prostych krokach:

 1. Jak nauczyć się funkcjonować we właściwym wymiarze - na poziomie alfa. Jeśli brałeś kiedykolwiek udział w kursach Silvy, wiesz już, jak to zrobić. Jeśli nie, nauczymy cię tego. Wszystko, czego potrzebujesz, to zrelaksować się. Powiemy ci dokładnie, jak to zrobić.
 2. Jak nabrać właściwego stosunku. Dowiesz się dokładnie, co zrobić z poradą, którą otrzymasz. Pokażemy ci, jak odkryć jaka dokładnie jest twoja misja, tak byś mógł ją wypełniać.
 3. Jak skontaktować się z Wyższą Inteligencją we właściwy sposób - używając psychicznych wyobrażeń (wizualizacji i wyobraźni), a nie słów. Pokażemy ci dokładnie, jak to zrobić. To prostsze niż myślisz i naprawdę każdy może tego dokonać.

   Każdego dnia musisz poświęcić kilka minut, by się tego uczyć. Musisz wykorzystać własne narzędzia komunikacji duchowej, by zdobyć wskazówkę, jakiej potrzebujesz.
   Jeśli będziesz wykorzystywał techniki, których nauczysz się z tej książki - we właściwy sposób i z właściwym nastawieniem - będziesz cieszył się sukcesem, którego doświadczają tylko nieliczni.
   Poznasz najbardziej fundamentalne prawa wszechświata. To nie jest tylko teoria. Sprawdza się to w sposób naturalny w przypadku 10% ludzi, którzy urodzili się ze zdolnością funkcjonowania w stanie alfa i milionów ludzi, którzy poznali    Metodę Silvy w ciągu ostatnich 33 lat.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ed Bernd

 • Tytuł oryginału: 

  Jose Silva's Ultramind ESP System: Think Your Way to Success

 • Liczba stron: 

  341

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7191-995-4

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Szolc

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...