Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-471-1
Autor: Louise L. Hay
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774711
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Pokochaj swoje życie

    Witajcie w świecie afirmacji. Postanawiając wykorzystać by leczyć swoje życie i pchnąć sprawy do przodu poprzez dokonanie pozytywnych zmian... a czas na te zmiany właśnie nadszedł! Nie istnieje doskonalsza chwila niż obecna na przejęcie kontroli nad swoimi myślami. Dołącz do niezliczonej rzeszy osób, które zmieniły swe życie na lepsze przez wysłuchanie sugestii zawartych na kartach tej książki.
    Korzystanie z afirmacji nie wymaga wiele pracy. Może być to radosne doświadczenie, ponieważ pozbywasz się ciężaru starych, negatywnych przekonań i odsyłasz je w nicość, z której przybyły.
     Dostrzeganie jakichkolwiek negatywów w naszym życiu bądź w nas samych nie oznacza, że to, co widzimy, jest prawdziwe. Zupełnie jak w dzieciństwie: gdy słyszymy coś negatywnego o nas samych bądź o naszym życiu, automatycznie przyjmujemy to jako prawdę. Teraz przyjrzyjmy się dokładnie wszystkim rzeczom, w które wierzymy, i podejmijmy decyzję, czy wciąż chcemy w nie wierzyć, ponieważ czynią nasze życie szczęśliwszyym i wspierają nas, czy też może postanowimy je odrzucić. Lubię sobie wyobrażać, że pozwalam odejść starym przekonaniom, wrzucając je do rzeki, a one łagodnie unoszą się wraz z prądem, rozpuszczają i znikają, by już nigdy nie powrócić.
    Wejdź do mojego ogrodu życia i zasiej nowe myśli i pomysły, które są wspaniałe i ożywcze. Życie Cię kocha i chce, byś miał wszystko, co najlepsze. Ono chce, byś miał spokój ducha, wewnętrzną radość, zaufanie i wiele pewności siebie i dbałości o swoją osobę. Zasługujesz, by żyć w zgodzie ze wszystkimi wokół i przeżyć dobre życie. Pozwól mi więc zasiać kilka nowych pomysłów w Twoim ogrodzie. Możesz o nie dbać i przyglądać się, jak wyrastać będą z nich piękne kwiaty i owoce, które wyżywią Ciebie i wszystkie osoby w Twoim życiu.
    Na załączonej płycie CD udzielam Ci bardziej przydatnych informacji o afirmacjach, które możesz zastosować do dowolnego aspektu swego życia. Wysłuchaj, proszę, tego CD o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy - kiedykolwiek zechcesz, by pozytywne myśli i pomysły przeniknęły Twoją świadomość i napełniły Cię nadzieją i radością.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise L. Hay

 • Liczba stron: 

  128

 • Wymiary: 

  145x165

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • ISBN: 

  978-83-7377-471-1

 • Tłumacz: 

  Mariusz Warda

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...