Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-770-5
Autor: Louise Hay
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Praca z lustrem 21 dni, które odmienią Twoje życie

   Kiedy rozpoczniesz pracę z lustrem, możesz pomyśleć, że jest to aż za łatwe, albo wręcz głupie. Wiele moich sugestii dotyczących rzeczy, które należy zrobić podczas kolejnych 21 dni, może się początkowo wydawać zbyt prostych, by mogły coś zmienić. Ale nauczyłam się już, że często najprostsze działania bywają najważniejsze. Drobna zmiana sposobu myślenia może prowadzić do ogromnych przemian w twoim życiu.
   Każdy dzień będzie miał swój motyw przewodni. Zaczniemy od kilku myśli związanych z tematyką tego motywu, a następnie przejdziemy do „Ćwiczenia pracy z lustrem”, które chciałabym, abyś wykonywał w trakcie całego dnia. Możesz robić je rano, stojąc przed lustrem łazienkowym, a w ciągu dnia powtarzać za każdym razem, gdy będziesz mijać jakieś lustro lub ujrzysz swoje odbicie w szybie. Możesz także nosić ze sobą małe, kieszonkowe lusterko i używać go do ćwiczeń, gdy będziesz miał wolną chwilę.
   Zachęcam, byś prowadził dziennik pracy z lustrem. Notuj swoje myśli i uczucia, dzięki czemu będziesz mógł obserwować postępy. Każdego dnia zaoferuję ci też „Ćwiczenie notatkowe”, w którym znajdziesz kilka sugestii i pytań, pozwalających ci lepiej zacząć pracę z lustrem. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc, wyższą jaźń połączoną z Mocą Wszechświata, która nas kocha, wspiera i zapewnia nam pomyślność.   Prowadzenie dzienniczka pomoże ci złączyć się z tą mocą. Zobaczysz, że wszystko, czego potrzebujesz, by się rozwinąć i dokonać zmian, masz już w sobie.
   Każdego dnia podzielę się też z tobą Myślą Serca, by wesprzeć cię w pracy z lustrem i afirmacjami oraz pomóc ci wcielić w życie motyw przewodni ćwiczenia. Na koniec czeka cię jeszcze medytacja. Radzę, byś przed snem zasiadł w spokojnym, cichym miejscu i zastanowił się, jak owe idee mogą sprawić, by twoje życie stało się prostsze i znacznie lepsze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise Hay

 • Tytuł oryginału: 

  Mirror Work: 21 Days to Heal Your Life

 • Liczba stron: 

  191

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-770-5

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Liszyk

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...