W Poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-034-2
Autor: Andrzej Wójcikiewicz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788376490342
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

   W książce „Przebudzenie Cheopsa" z podtytułem „Jak uniknąć światowego kataklizmu w roku 2012" opisane były zdarzenia, które zapoczątkowały cały projekt. Obejmują one okres od października 2000 roku do momentu, gdy nawiązane zostały pierwsze, nieoficjalne kontakty z przedstawicielami nauki i władz egipskich. Kilka ostatnich rozdziałów „Przebudzenia Cheopsa", opisujących same wykopaliska - było przepowiednią, snem autora, wytworem jego wyobraźni... Było czymś w rodzaju wizji, marzenia na jawie, podświadomym życzeniem, aby tak właśnie się stało. Wtedy jeszcze było niewiele przesłanek, że ten sen może się naprawdę ziścić.

   W momencie gdy rozpocząłem pisanie tego wstępu, był rok 2008. W tej chwili jest już druga połowa 2010 roku. Z jednej strony nasilają się zjawiska anomalii pogodowych i problem tzw. globalnego ocieplenia zajmuje coraz więcej miejsca w środkach masowego przekazu. Z drugiej strony - coraz więcej konfliktów na świecie, czegoś, co możemy nazwać „negatywną energią wyrażającą się w eskalacji działań wojennych w Afganistanie, w rozszerzaniu tzw. wojny z terroryzmem, w napięciach pomiędzy Izraelem i Palestyną, w problemach w Pakistanie. Wielu ludzi zadaje sobie pytania: „Do czego to wszystko prowadzi?", „Czym to się skończy?", „Jak dalej potoczy się życie na naszej planecie w XXI wieku?", „Czy zagrożenie kataklizmem roku 2012, zagrożenie ze strony Planety X, o którym wspomina wielu naukowców, o którym słyszy się w tak wielu przepowiedniach - jest rzeczywistym zagrożeniem czy fikcją?", „A może celem tego wszystkiego jest osiągnięcie panowania nad światem przez niewielką grupę żądnych władzy ludzi?".

  Na takie pytania nie ma jednoznacznych odpowiedzi - są tylko teorie, a te mają to do siebie, że sprawdzić je można tylko w praktyce. Czy rok 2012 będzie naprawdę tak tragiczny, jak to przewidują czarnowidzący, czy też będzie rokiem jak każdy poprzedni? A może będzie rokiem transformacji ludzi i Ziemi? Przekonamy się o tym już niedługo. Czy poszukiwanie grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy zakończy się sukcesem - tego jeszcze nie wiemy. Czy energia Wielkiej Piramidy uratuje ludzi i Ziemię?

  Mam nadzieję, że na te pytania czytelnik sam sobie odpowie...

   Bohaterowie „Przebudzenia Cheopsa", autentyczne osoby, które brały i w dalszym ciągu biorą udział w projekcie ratowania Ziemi, mają specjane imiona. Główna bohaterka - Lucyna Łobos z Wrocławia, osoba, która zapoczątkowała cały projekt, nazwana została Tą, Która Na Imię Ma Życie. Osoba, dzięki której poznałem Lucynę -Iwona Stankiewicz - została nawana Tą, Do Której Uśmiecha się Każdy Poranek. Siebie nazwałem Wędrowcem, gdyż rzeczywiście wędruję po Polsce i świecie, prowadząc seminaria rozwoju osobistego znane jako metoda Silvy. W „Przebudzeniu Cheopsa" często używałem metafor i symboli, aby przekazać treść uzyskiwanych dzięki przekazom Lucyny informacji. Historia opisana w książce urywa się w kwieniu 2005 roku - w miesiącu, gdy tekst trafił do druku. W niniejszej pozycji, która jest kontynuacją „Przebudzenia Cheopsa", używam już autentycznych imion i nazwisk osób, naukowców i ludzi, którzy w mojej ocenie odegrali i odgrywają w projekcie ważną i pozytywną rolę. Jest ona mniej metaforą, a bardziej reportażem, kroniką wydarzeń, które nastąpiły w projekcie ratowania Ziemi pomiędzy kwietniem 2005 roku a wrześniem 2010 roku.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrzej Wójcikiewicz

 • Liczba stron: 

  432

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-034-2

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...