Wczytuję dane...
KOD: 83-89375-84-2
Autor: Andrzej Wójcikiewicz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8389375842
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Przebudzenie Cheopsa czyli jak uratować ludzi i Ziemię

    Wszystkie opisane w książce osoby są autentyczne i uczestniczą w „Projekcie Cheops”. Niektórzy są wymienieni z nazwiska, inni tylko z imienia, nieliczni ukryci są pod pseudonimem.
   Źródło płynących przez Lucynę informacji w treści książki zostało określone jako „Wszechświat”. To on prowadzi ją i inne osoby, on rozmawia z nimi pośrednio lub bezpośrednio. W rzeczywistości Wszechświat z książki symbolizuje konkretną Istotę Duchową, która poprzez Lucynę komunikuje się z naszym poziomem materii i przekazuje przez nią informacje. Imię tej Istoty Duchowej podane jest pod koniec książki.
     Opisywane zdarzenia dzieją się naprawdę. W kolejnych rozdziałach Czytelnik krok po kroku śledzi okoliczności, które doprowadziły do wykopalisk archeologicznych na górze Ślęży pod Wrocławiem. Wykopaliska te prowadzone są od sierpnia 2004 roku do tej pory (sierpień 2005) przez Instytut Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ten etap uwiarygodnił otrzymywane dzięki Lucynie informacje. Uświadomił też wielu naukowcom i archeologom, że sesje z nią nie są jedynie projekcją jej wyobraźni czy chęcią uzyskania rozgłosu, lecz fizycznie sprawdzalną rzeczywistością. Kolejnym etapem są badania w Egipcie, które zostały zainicjowane wyjazdem ekipy do Kairu w czerwcu 2005.
   Książka jest metaforą i ostrzeżeniem. Jest zwróceniem uwagi na aktualną sytuację na Ziemi, na problemy związane z globalnym ociepleniem, z zagrożeniem z zewnątrz od strony zmieniającej się aktywności    Słońca oraz tak zwanej Planety X, o której naukowcy piszą raporty do Pentagonu. Jest ostrzeżeniem przed zagrożeniami roku 2012, o których była mowa w pismach Majów oraz starożytnych Egipcjan. Ostatnie rozdziały są „projekcją w przyszłość” - one się jeszcze nie zdarzyły, ale zostały przepowiedziane w sesjach („snach”) Lucyny. Czy się sprawdzą - pokaże życie.

Andrzej Wójcikiewicz

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrzej Wójcikiewicz

 • Liczba stron: 

  322

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-89375-84-2

 • Rok wydania: 

  2005

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...