Przepowiednie Saint Germain a na nowe tysiąclecie
Wczytuję dane...
KOD: 83-918022-8-0
Autor: Elizabeth Clare Prophet
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8391802280
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Centrum

Wprowadzenie do książki

Przepowiednie Saint Germaina


Czego możemy spodziewać się do roku 2025?

   Czy jest światło na końcu tunelu? Prorocy malują przyszłość w czarnych barwach - ale przepowiednie nie zostały wykute w kamieniu.

   Nostradamus, Edgar Cayce, Maryja i Saint Germain twierdzą, że nadchodzi czas jedyny w swoim rodzaju, który stwarza nam zarówno możliwość duchowych i technologicznych osiągnięć, jak i zagrożenie wojną, zamętem, a nawet kataklizmem.

    Przepowiednie Saint Germaina na nowe tysiąclecie ukazują nam drogę do stworzenia lepszej przyszłości. Autorzy dokonują przeglądu najbardziej uznanych przepowiedni dotyczących naszych czasów, a także prezentują nową interpretację najbardziej znanych czterowierszy Nostradamusa. Przedstawiają nam również podstawowe prawa energii duchowej o wysokiej częstotliwości, która może wprowadzić do naszego życia równowagę, harmonię i pozytywne zmiany.

   Głęboki wgląd i techniki duchowe, opisane w tej książce, pomogą wam ukształtować przyszłość, jakiej pragniecie.

   ELIZABETH CLARE PROPHET opracowała pionierskie techniki w dziedzinie duchowości praktycznej, między innymi w wykorzystywaniu kreatywnej mocy dźwięku w rozwoju osobistym i transformacji świata. Jest autorką wielu bestsellerów z dziedziny duchowości, jak np. Nieznane lata w życiu Jezusa: Gdzie przebywał Jezus od 12 do 30 roku życia i Forbidden Mysteries of Enoch. W latach 60. rozpoczęła prowadzenie seminariów oraz warsztatów poświęconych sprawom karmy, reinkarnacji, przepowiedni, braterstwa dusz, mistycyzmu i aniołów. Występowała w programach telewizyjnych stacji NBC: Ancient Prophecies, Donahue, Larry King Live i Nightline.

   PATRICIA R. SPADARO jest współautorką książki Kabalah: Key to Your Inner Power oraz Creative Abundance. Ukończyła dziennikarstwo na Temple University. Od 23 lat pracuje jako dziennikarka i wydawca. Obecnie jest autorką i redaktorką w wydawnictwie Summit University Press.

   MURRAY STEINMAN jest zawodowym astrologiem z trzydziestoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w astrologii mundalnej i elekcyjnej. Jest dyrektorem do spraw public relations i komunikacji, a także współautorem książki Kabblah: Key to Your Inner Power. Od 21 lat pracuje dla wydawnictwa Summit University Presss jako autor i redaktor. Występował w programach telewizyjnych Oprah i Donahue.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Elizabeth Clare Prophet

 • Tytuł oryginału: 

  Saint Germain's Prophecy for the New Millennium: Includes Dramatic Prophecies from Nostradamus, Edgar Cayce, and Mother Mary

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-918022-8-0

 • Tłumacz: 

  Monika Gajdzińska

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...