Ziołowy duet dla zdrowia
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64049-00-2
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Corsam

Wprowadzenie do książki

Ziołowy duet dla zdrowia

   Dziadka, szwajcarskiego uzdrowiciela, cudotwórcę, znaliśmy z ojca opowieści. Wspominał go jako anioła w ludzkim ciele, którego Bóg po to zesłał na Ziemię, by prowadził chorych do zdrowia. Niestety ojciec nie znał jego imienia, ani nazwiska, więc przez wiele lat pozostał po prostu Dziadkiem, naszym Dziadkiem, który w czasie II wojny światowej pomógł ojcu powrócić do zdrowia.

   Gdy byłam studentką, postanowiłam rozwiązać tajemnicę Dziadka. W Bibliotece Narodowej, która wtedy stała się moim domem, natrafiłam całkiem przypadkowo na książkę ziołowego pastora Johanna Kiinzle „Zioła i chwasty”. Jednak zagadkę rodzinną udało mi się rozwiązać dopiero rok później, w czasie wakacji we Francji. Gospodyni, u której mieszkałam, stosowała ziołowe tabletki wg receptury Johanna Kiinzle. Na ulotce dołączonej do nich widniało zdjęcie uzdrowiciela. Przywiozłam je do Polski i z cenną informacją ruszyłam na Podlasie. Jakież było zdziwienie mojego ojca, gdy na fotografii rozpoznał dziadka, szwajcarskiego uzdrowiciela. To on, to on - powtarzał z radością, on pomógł mi w czasie wojny.

   Dziadek więc to ziołowy pastor Johann Kiinzle. Nazwisko było mojemu ojcu znane, wszak jego kuracje skrupulatnie zapisywał w swoim ziołowym zeszycie w czasie wykładów w szkole rolniczej. Ale stosując je w swojej praktyce ziołoleczniczej, nawet przez chwilę nie pomyślał, że uśmiechnięty, siwiuteńki Dziadek, ksóry udzielił mu pomocy w czasie ucieczki z Niemiec, to jego ziołowy autorytet, sam mistrz Johann Kiinzle.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64049-00-2

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...