Fizyka cudów
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-440-7
Autor: Richard Bartlett
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774407
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Kup cały komplet !

Wprowadzenie do książki

Fizyka cudów

    Każdy chciałby doświadczyć cudu, ale czy nie macie wrażenia, że cuda nigdy się nie zdarzają, gdy naprawdę ich potrzebujemy?
   Z książki tej wyłania się namacalna i rzeczywista energia. Niczym magiczny tekst Harry’ego Pottera, posiada ona pole ogromnego potencjału. Jej stronice stanowią niesamowicie potężną matrycę energetyczną.    Możesz dołączyć do tysięcy ludzi, którzy skorzystali z technologii świadomości, „uzdrowić” siebie, swoją rodzinę i być może również środowisko, w którym żyjesz.
    Autor pokazuje nam, że zjawiska, które nazywamy dziś „cudami” są w rzeczywistości przejawami tego, czego jeszcze nie znamy i co nie zostało jeszcze „udowodnione”. Napisano jednak, że „brak dowodów nie jest dowodem braku”. Zmieniając przekonania na temat tego, co jest dla nas możliwe, zrywamy z ograniczonym postrzeganiem skupiającym się na tym, co nie jest możliwe i odkrywamy, że jesteśmy w stanie zastosować energię i zasady kwantowe w naszym codziennym życiu w sposób zaskakujący, zabawny i niewiarygodny.
   Cuda wykraczają poza ograniczenia większości naszych współczesnych modeli naukowych, ale nie oznacza to, że nie można wyjaśnić ich w sposób naukowy (jeśli takie wyjaśnienie jest komuś potrzebne). Niektórzy mogą stwierdzić, że pewne idee przedstawione w tej książce pochodzą z „pogranicza nauki”. Nie mam jednak nic przeciwko temu, by znajdować się na pograniczu z aniołami i cudami oraz innymi niezwykłymi zjawiskami, których nauka nie potrafi dokładnie „wytłumaczyć”, gdyż to właśnie tu zamieszkuje magia. Co byś zrobił, gdyby znalazł się sposób na zwiększenie częstości występowania cudów w twoim życiu? „Czy miałoby to dla ciebie jakąś wartość, chłopcze?” (jak mógłby zapytać Scott, naczelny inżynier Star Treka).
    Zauważ, że materia składa się z energii lub pól energetycznych: ludzie, zwierzęta, pył gwiezdny, drzewa, krzesła... wszystko na poziomie kwantowym zbudowane jest z energii. Na tym opiera się nauka naszych tak zwanych cudów. Rupert Shledrake, biolog i płodny autor, jako pierwszy przedstawił szerokiej publice ideę pola mor-ficznego (zobacz również rezonans morjiczny i jednostka morficzna w Słowniczku Matrycy).

[ Jest to] pole przenikające i otaczające jednostkę morficzną, która decyduje o charakterystycznej strukturze pola oraz jego wzorcu działania. Pola morjiczne determinują postać i aktywność kolonów lub jednostek morficznych na wszystkich poziomach złożoności. Pojęcie pola morficznego obejmuje pola morfogenetyczne, behawioralne, społeczne, kulturowe i mentalne. Pola morfi.cz-ne są kształtowane i stabilizowane przez rezonans morficzny z wcześniejszych, podobnych do siebie jednostek morficznych, będących pod wpływem pół tego samego rodzaju. Co za tym idzie zawierają one swego rodzaju pamięć skojarzeniową i mają tendencję do utrwalania się.

Dostrojenie do pola morficznego Matrycy

   Matryca Energetyczna posiada ogromne pole morficzne, umożliwiające uzyskanie dostępu do zjednoczonego pola świadomości przy niewielkim wysiłku. Tysiące ludzi uczestniczyło w seminariach Matrycy Energetycznej (część z nich przybyła na nie z dalekich zakątków świata) i przeczytało moją pierwszą książkę „Matryca Energetyczna”*. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób korzystali z Matrycy Energetycznej, wnieśli pewną energię do jej zbiorowego pola (siatki). Potężna dynamika grupowa pozwala rozwinąć pożądany moment pędu oraz umiejętności, służące wspólnemu dobru. Dołączenie się do niej przynosi same korzyści. To pole już istnieje, dlatego zawsze i wszędzie możesz zarówno przekształcać je, jak i podłączać się do niego. Dostrajając się do istniejącego pola morficznego Matrycy Energetycznej, wkraczasz w wysoce zorganizowaną i potężną technologię świadomości. Technologia ta posiada niezwykłe „oprogramowanie” i jest wyposażona w ogromne wsparcie techniczne „w swoim polu”.
   Trzymasz w swoich rękach jednostkę morficzną rzeczywistego pola energetycznego zjawiska, które nazywam Matrycą Energetyczną. Poprzez strony tej książki przepływa wielka moc. Nie trzeba rozumieć języka naukowego, aby z niej skorzystać. Informacje tu zawarte mogą zmienić twoje życie w przedziwny i wspaniały sposób! Magia i cuda nie rozróżniają języków - mogą one i będą przemawiać bezpośrednio do twojego serca.
   Moim celem jest, by książka ta głęboko zapadła w twoją podświadomość. Dlatego przemawia ona do czytelnika na wiele sposobów i na wielu poziomach. Nie przejmuj się, jeśli nie zrozumiesz jakiegoś pojęcia, z którym się wcześniej nie zetknąłeś. Nie martw się, jeśli przedstawiany materiał czasem będzie wydawał się wykraczać poza twoje możliwości świadomego rozumienia. Czytając tę książkę odłóż chociaż na chwilę na bok to, co myślisz, że wiesz. Możesz nawet pominąć materiał, który wyda ci się zbyt naukowy, jeśli cię nie zainteresuje. Uzyskasz dostęp do misternie zakodowanej w tej książce energii, niezależnie od tego czy zrozumiesz całą treść, czy też nie.
    Wiele przedstawionych tu historii i idei ma charakter humorystyczny; czasami mogę wydać ci się nawet szalonym i skończonym idiotą! Możesz skorzystać z pomysłów, które tu przedstawiam, jeśli chcesz, ale najważniejsze byś miał dobrą zabawę i obserwował jak zmienia się twoje życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Bartlett

 • Tytuł oryginału: 

  The Physics of Miracles

 • Liczba stron: 

  312

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-440-7

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...