Choroby Krążeniowe
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64049-24-8
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Corsam

Wprowadzenie do książki

Choroby krążeniowe

   W dawnych księgach medycznych niewiele można przeczytać na temat chorób krążeniowych czy chorób serca. Z pewnością dlatego, że takie schorzenia występowały rzadko, wszak ludzie zdrowiej i skromniej się odżywiali i ciężko pracowali fizycznie. Jeśli już były choroby krążeniowe, leczyli przyczynę choroby, a nie skutek, wszak uważali, że choroba sama z siebie się nie bierze. I słusznie, wszak choroby krążeniowe to wynik niewłaściwej pracy organizmu, który jest przepracowany, niewydolny, nie ma w nim ani odpowiedniego przetwarzania pokarmu, ani właściwego jego przyjęcia, ani wydalania zanieczyszczeń. Przede wszystkim zaś niewłaściwie pracują dwa najważniejsze narządy - wątroba i nerki.
   Dwa laboratoria, w których zachodzą wszystkie procesy życiowe, ale również główne filtry, które odpowiadają za jakość krwi. Jeśli filtry są zdrowe, dokładnie oczyszczą krew, a ona swobodnie płynąc po organizmie, dożywi każdą komórkę. Jeśli jednak są przepracowane, niewydolne, zanieczyszczone, krew też jest zanieczyszczona, a u niektórych aż gęsta. Wtedy płynie słabiej, zostawiając liczne zanieczyszczenia nie tylko na ściankach naczyń krwionośnych, ale wszędzie tam, gdzie dopłynie, czyi w całym organizmie.

   Najskuteczniejszą zaś metodą pozbycia się zanieczyszczeń jest oczyszczenie i odnowienie organizmu za pomocą odpowiedniego pożywienia i życiodajnych herbatek ziołowych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  32

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka.

 • ISBN: 

  978-83-64049-24-8

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...