Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-343-7
Autor: Harold Lancer
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Skóra pełna blasku

    Skóra pełna blasku: Przełomowa metoda anti-aging to kompleksowy przewodnik po odmładzaniu skóry od stóp do głów. Dzięki niemu dowiesz się, jak utrzymać młodzieńczy wygląd lub odwrócić skutki starzenia się dzięki prostemu, efektywnemu programowi do stosowania w domu. Zaopatrzę cię w mapę, która pozwoli ci odnaleźć właściwą drogę wśród tych wszystkich informacji, które ciągle pojawiają się w gazetach, telewizji i internecie, gdzie wszyscy myślą i zachowują się, jakby sami byli dermatologami. Nauczysz się dostrzegać prawdę w tym dezinformującym nawale komunikatów. Polecę ci produkty, które naprawdę działają. Te kosmetyki są szeroko dostępne i grubość twojego portfela nie ma tutaj nic do rzeczy. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wiele produktów, które do tej pory kupiłaś, tak naprawdę w ogóle nie pomaga twojej skórze. Mój program nie skupia się na inwazyjnych zabiegach odmładzających, jego zadaniem jest znalezienie odpowiednich artykułów do pielęgnacji i stosowanie ich w sposób, który pomoże zregenerować skórę. Przez lata praktyki lekarskiej i prowadzonych badań odkryłem, że większość dostępnych na rynku kosmetyków nie wpływa pozytywnie na skórę. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na produkty niespełniające obietnic, które wcześniej usłyszeliśmy.
    Jeśli zastosujesz się do mojego planu, uzyskasz takie same, zadziwiające wręcz rezultaty, jak pacjenci, którzy wciąż trafiają do mojego gabinetu.
   W pierwszej części książki Skóra pełna blasku opisuję metodę Lancera oraz sposób, w jaki sprawia ona, że skóra odzyskuje młodość. Wnikliwie przyglądam się także naszej kulturze, w której panuje obsesja na punkcie młodości. Rozwinęliśmy nierealistyczne oczekiwania, przez które tracimy zdrowy rozsądek w poszukiwaniu rozwiązań upiększających. Mój program i prowadzona przeze mnie praktyka lekarska są głęboko zakorzenione w przekonaniu, że to właśnie odbudowa skóry, a nie jej zmienianie, jest najkrótszą drogą do pięknego wyglądu. Metoda Lancera wykorzystuje naturalną moc skóry do regeneracji. Trzystopniowa formuła programu, oparta na złuszczaniu, oczyszczaniu i odżywianiu, została zaprojektowana specjalnie po to, by utrzymać młodzieńczy blask cery i/lub odwrócić skutki starzenia się w możliwie jak najkrótszym czasie i w prosty sposób. Ta metoda jest dostępna dla każdego, niezależnie od budżetu. Przygotowałem trzy poziomy rekomendacji produktów, które obejmują najskuteczniejsze preparaty w trzech segmentach cenowych - luksusowym, ze średniej półki i ogólnodostępnym, oraz opisałem te składniki aktywne, których należy szukać na etykietach kosmetyków przeznaczonych do stosowania w ramach mojego programu. Zapewni ci on piękną i promienną skórę od czubka głowy po koniuszki palców u stóp - przez twarz, szyję, dekolt, przesuszone dłonie, łokcie, kolana i stopy. Jestem pewien, że w krótkim czasie zapomnisz też o cellulicie, przebarwieniach, bliznach, znamionach, cienkich włosach, rozdwajających się paznokciach i innych objawach starzenia się skóry.
    Z kolei część druga zaczyna się od przyjrzenia się twojemu drzewu genealogicznemu i skupia się na opracowanej przeze mnie Etnicznej Skali Lancera. To protokół zabiegowy stworzony w 1998 roku, który nadal stosuję. Poprzez badania kliniczne i obserwacje odkryłem, że rasa, narodowość i region geograficzny, z którego pochodzą przodkowie danej osoby, umożliwiają przewidzenie tego, jak jej skóra zareaguje na konkretny zabieg. Brak zainteresowania dziedzictwem etnicznym może zaprzepaścić powodzenie kuracji i prowadzić do niechcianych komplikacji. Nauczysz się obliczać, w którym miejscu skali się znajdujesz, i jakie procedury zabiegowe są ryzykowne dla twojej skóry. Z kolei osoby zainteresowane bardziej zaawansowaną pielęgnacją anti-aging będą mogły pójść o krok dalej i poznać zaawansowaną metodę Lancera.
   Nikt z nas, patrząc w lustro, nie lubi obserwować zmarszczek, wiotczejącej skóry, worków pod oczami, skóry opadającej na linii żuchwy, obwisłej szyi, cienkiej skóry, prostopadłych zmarszczek nad ustami, zmarszczek w pobliżu kącików ust, poziomych linii na czole i lwiej zmarszczki u nasady nosa, kurzych łapek, plam barwnikowych i popękanych naczynek krwionośnych. Z książki Skóra pełna blasku dowiesz się, jakie procesy zachodzą w starzejącej się skórze, a także jak poprawić jej jakość i przywrócić elastyczność. Starzejąca się skóra potrzebuje więcej odżywienia - mój rozszerzony program pomoże ci zapewnić właśnie to, co jest jej niezbędne. Dzięki niemu twoja cera będzie młodsza i uda ci się odwrócić wiele z już widocznych oznak starzenia. Ten intensywny program anti--aging bardzo szybko pozwoli ci zobaczyć, jak twoja cera odżywa.
   Wyjaśnię ci również, jak zmodyfikować metodę Lancera w zależności od specyficznych potrzeb skóry. Liczba osób cierpiących z powodu trądziku, trądziku różowatego i bardzo wrażliwej skóry jest ogromna. Są one tak zaangażowane w walkę ze swoimi problemami skórnymi, że nawet nie myślą o podjęciu działań przeciwko procesom starzenia. Ponieważ dolegliwości te występują bardzo często, opisałem też programy anti-aging opracowane z myślą o ludziach z takimi problemami.
    Trzecia część, zatytułowana Odmładzający styl życia Lancera, to porady, które pomogą ci podejmować właściwe decyzje dotyczące stylu życia, ponieważ dodatkowo wspierają one piękną skórę i ogólny stan zdrowia. Skóra jest odbiciem wewnętrznej kondycji organizmu. Twoje zdrowie i emocje są na niej widoczne. Kiedy do mojego gabinetu wchodzi nowy pacjent, potrafię w ciągu kilku sekund ocenić, w jakiej jest kondycji zdrowotnej, często jeszcze zanim on sam zda sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak. Jeśli żyjesz w dużym stresie, masz depresję, nie śpisz odpowiednio długo i nie odżywiasz się dobrze, czyli mówiąc ogólnie, nie dbasz o siebie - to po prostu widać. Złe nawyki i niezdrowy styl życia dodają lat nie tylko skórze na twojej twarzy, ale też całemu ciału.
    Nawet jeśli uważnie dbasz o swoją skórę, ciężko będzie ci osiągnąć zadowalające rezultaty, szczególnie jeśli nie obniżysz poziomu stresu w swoim życiu i nie nauczysz się, jak sobie z nim lepiej radzić. Stres oddziałuje na każdą część twojego organizmu. Skóra nie jest żadnym wyjątkiem. Stresujące doświadczenia mogą zaburzyć działanie skóry jako bariery dla całego ustroju, ułatwiając wnikanie do jego wnętrza czynników podrażniających i pozwalając szybciej ubywać substancjom odpowiedzialnym za nawilżenie cery. Podpowiem ci, jak lepiej radzić sobie ze stresem, odpoczywać i relaksować się. Dobry sen ma kluczowe znaczenie dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Opowiem ci też, w jaki sposób dieta wpływa na stan skóry. Zaczynając od wyeliminowania żywności wysoko przetworzonej aż do kontrolowania procesu zapalnego za pomocą odpowiedniego odżywania.

Szczegóły

 • Autor: 

  Harold Lancer

 • Tytuł oryginału: 

  Younger: The Breakthrough Anti-Aging Method for Radiant Skin

 • Objętość: 

  272

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  165x240

 • ISBN: 

  978-83-7579-343-7

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Wróblewska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...