Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-439-7
Autor: Adina Grigore
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Szczęśliwa skóra. Naturalny program domowej EKOpielęgnacji

   Za pomocą prostych kroków sprawię, że po przeczytaniu tej książki staniesz się ekspertem: siebie samej, swojego ciała i własnej skóry. Będziesz się czuła jak szefowa, która ma wszystko pod kontrolą, i co najlepsze, nie będziesz musiała już nigdy stresować się tym, jak sprawić, aby skóra była piękna. To świetne uczucie, prawda? A najlepsze, że taki efekt wcale nie jest szczególnie trudny do osiągnięcia. Cała książka mówi o tym, co tak naprawdę intuicyjnie wyczuwa każdy z nas. Przeczytasz ją i poczujesz ulgę. Pokażę ci, że z niewielką pomocą możesz dowiedzieć się, co jest dla ciebie najlepsze. Potwierdzeniem tego faktu są też ludzie, z którymi pracowałam, i ci, których nigdy nie spotkałam, ale którzy odkryli, że powrót do podstaw jest najlepszą rzeczą, jaką można dla siebie zrobić.
   Powiem ci, jak to będzie wyglądało. Wyjaśnię, dlaczego twoja skóra jest niesamowita i nie trzeba aplikować jej ton kosmetyków. Tak naprawdę nikt o tym nie mówi, a już na pewno nie usłyszysz tego w reklamach kremów odmładzających i preparatów na niedoskonałości cery. Nadszedł najwyższy czas, aby to zmienić. Skóra jest niesamowitym i niezwykłe efektywnym organem. Trzeba ją jednak szanować i odpowiednio traktować. Nauczę cię również postrzegać zdrowie skóry i ogólne dobre samopoczucie w szerszym kontekście, dzięki czemu dostrzeżesz wiele czynników, które wpływają na stan cery Zobaczysz, że typy skóry, które sobie przypisujemy, nie pomagają nam tak naprawdę poprawić stanu cery, sprawiają tylko, że kupujemy więcej preparatów pielęgnacyjnych. Pokażę ci, jak złożonymi istotami jesteśmy i dlaczego nie mówią o tym marketingowcy firm kosmetycznych. Opowiem ci też dużo o odżywianiu, ponieważ zdrowa dieta jest najważniejszym kluczem do posiadania pięknej skóry. Porozmawiam z tobą o preparatach, które stosujesz, żebyś dostrzegła prawdę o przemyśle pielęgnacyjnym. Na zakończenie zaproszę cię do podjęcia pewnego wyzwania, które pomoże ci wrócić do równowagi. Z moją pomocą przygotujesz też samodzielnie kilka wspaniałych produktów do pielęgnacji.
   Brzmi dobrze? Świetnie! Ta książka to mój program dla ludzi, którzy przychodzą do mnie sfrustrowani, zniechęceni i żądni odpowiedzi. Mam nadzieję, że ty także znajdziesz w niej rozwiązanie swoich problemów!

   Szczęśliwa skóra Adiny Grigore to prawdziwa skarbnica wiedzy! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z równie praktycznymi poradami dotyczącymi sposobu odżywiania korzystnego dla skóry i całego organizmu, tworzenia domowych kosmetyków oraz czytania etykiet gotowych produktów. Zgadzam się z autorką - czasem warto się zatrzymać, posłuchać głosu własnego ciała i przyjrzeć się dokładnie temu, co naprawdę nam służy. Szczęśliwa skóra jest w zasięgu ręki i to bez wydawania fortuny.- Reni Jusis, wokalistka

  Każda świadoma kobieta wie, że jedzenie wpływa na kondycję jej skóry. I choć w pożywieniu staramy się unikać chemii, to bezlitośnie narażamy się na jej działanie, wklepując w skórę tony kremów. Czas zacząć myśleć o swoim zdrowiu całościowo! Dzięki tej książce oczyścisz wnętrze, umysł i skórę. Zmienisz podejście do życia i nauczysz się ignorować hasła reklamowe wielkich koncernów nastawionych na zysk oraz podążać za głosem natury, rozumu i... serca! - Paulina Holtz, aktorka

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Adina Grigore

 • Tytuł oryginału: 

  Skin Cleanse: The Simple, All-Natural Program for Clear, Calm, Happy Skin

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-439-7

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Wróblewska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...