Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-95-2
Autor: Mark Sircus
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364278952
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Soda lecznicze właściwości

  Książka ta jest pierwszą analizą medyczną wodorowęglanu sodu (sody oczyszczonej)*. Odmieni ona twój sposób myślenia o sodzie, zmieni oblicze praktykowanej przez nas medycyny oraz zmodyfikuje sposób, w jaki opiekujemy się naszymi dziećmi. Nasze życie stanie się łatwiejsze dzięki sodzie i setkom jej zastosowań. Środek ten umożliwi rozwiązanie zarówno problemów wokół nas, jak i bałaganu, do jakiego doprowadziliśmy wewnątrz naszych organizmów.

   Wodorowęglan sodu, w świecie chemii znany jako NaHCO3, stanowi formę soli, która posiada wiele nazw, takich jak soda oczyszczona, soda do pieczenia czy bikarbonat. W naturze jest to substancja krystaliczna, którą można przetwarzać w celu uzyskania drobnego proszku. Od dawna używa się jej do rozmaitych celów leczniczych, choć nie jest to lek farmaceutyczny.
   Soda od wielu lat cieszy się uznaniem jako środek „przyspieszający” odzyskiwanie właściwego poziomu wodorowęglanów w organizmie człowieka. Wodorowęglan stanowi jon odpowiedzialny za zasadowość czy też zdolność wody do neutralizacji kwasów, co skutkuje powstrzymaniem zmian poziomu pH. Wodorowęglan sodu neutralizuje kwasy i chroni enzymy trawienne. Zdaje się być jednym z najużyteczniejszych lekarstw, ponieważ reguluje podstawowe mechanizmy fizjologiczne organizmu człowieka.
   Soda oczyszczona sklasyfikowana jest jako lekarstwo jedynie przy podawaniu jej w zastrzykach czy też za pomocą kroplówki. W każdym innym przypadku jest wyłącznie produktem żywnościowym sprzedawanym w większości supermarketów i aptek na całym świecie. Jest całkowicie bezpieczna w użyciu, ponieważ ciało nie tylko jej potrzebuje, lecz również wytwarza w żołądku, trzustce i nerkach.
   Wodorowęglan sodu ma działanie odżywcze, a jednocześnie należy do najskuteczniejszych środków leczniczych o największym stężeniu, jakie w ogóle istnieją. Jego oddziaływanie odznacza się niezwykle szerokim spektrum. Rozszerza naczynia krwionośne (jest wazodylatatorem), zwiększa płynność krwi, ułatwia jej przepływ i współdziała w uwalnianiu tlenu z hemoglobiny, co powoduje, że więcej tlenu wnika do naczyń włosowatych i komórek. Poprzez „efekt Bohra” hemoglobina uwalnia większe ilości tlenu.
    Soda oczyszczona wykazuje silne działanie przeciwzapalne, pomaga w detoksykacji ciała, neutralizacji toksycznych substancji wszelkiego pochodzenia i powoduje wyraźne oraz niemal natychmiastowe zmiany w środowisku pH. Koncerny farmaceutyczne mogą zarabiać na czym tylko chcą, sprzedając swoje nieskuteczne, niebezpieczne lekarstwa, ale nawet w najśmielszych marzeniach osób, które zarządzają powyższymi firmami, nie pojawił się nigdy lek, który choćby nawiązał do niesamowitych właściwości zwykłej, taniej sody.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mark Sircus

 • Tytuł oryginału: 

  Sodium Bicarbonate: Nature's Unique First Aid Remedy

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-95-2

 • Tłumacz: 

  Mariusz Warda

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...