Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-708-8
Autor: Diane Ahlquist
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777088
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Księżycowe zaklęcia

Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

   Zanim zaczniesz jakiekolwiek zaklęcie, przeczytaj sekcję zatytułowaną „Przygotowania”. Zapoznaj się z ogólnymi pojęciami tam zawartymi, takimi jak: kiedy, gdzie i jak rzucać zaklęcie. Przekartkuj także rozdział o wzmacniaczach magii – dodatkowe informacje tam zawarte pomogą ci się zrelaksować i o wiele łatwiej osiągnąć odmienny stan umysłu.
    Schematy pokażą ci różne umiejscowienia w zależności od tego, czy to zaklęcie dla pojedynczej osoby, czy grupy. Jeśli przeprowadzasz zaklęcia grupowe, ta sekcja jest bardzo ważna. Przeczytaj ją dokładnie i daj sobie czas na zrozumienie sposobu, jak te sesje są przeprowadzane. Kiedy prowadzisz inne osoby, musisz być pewny, że masz pojęcie o tym, co robisz, bo w przeciwnym razie cały proces będzie miał słabą i chaotyczną energię, a ty utracisz zaufanie innych.
   Następnie zajrzyj do spisu treści i znajdź zaklęcia, które cię najbardziej intrygują. Każde z nich sugeruje odpowiednie wzmacniacze, układ magiczny do rzucania zaklęć i optymalną fazę Księżyca, podczas której powinno być ono przeprowadzane.
   Jeśli odkryjesz coś, co ci nie odpowiada w jednym z zaklęć, nawet jeśli to tylko pojedyncze słowo czy fraza, to zmień je, byś czuł się swobodnie.
   Kalendarz księżycowy ukazuje ci codzienny obraz faz Księżyca, zaczynając od pełni. Użyłam ogólnego formatu przechodzenia faz z jednej w drugą, tak by był cały czas aktualny. Rozpocznij od pełni Księżyca i śledź go przez całą dalszą drogę.
   Nie zmuszaj się do zapamiętania detali, takich jak: jakiego koloru świecy użyć czy który z kamieni szlachetnych najlepiej się nadaje w twojej sytuacji. Po to masz tę książkę. Odwołuj się do niej tak często, jak tylko chcesz. Nie musisz zapamiętywać ulubionych zaklęć. Jeśli nie chcesz wszędzie targać całej książki, zrób kopię zaklęcia, którego często używasz, i noś ją przy sobie. Przede wszystkim daj sobie czas i nie przyspieszaj procesu.
   Ta książka nie promuje specyficznego systemu przekonań i nie wymaga rozległej wiedzy magicznej. Jest to bezwyznaniowe, duchowe podejście. Wymaga tylko, byś wierzył w Boga lub Siłę Wyższą czy równowagę Natury. Zaklęcia czy rytuały są mieszaniną różnych systemów wiary i różnych rytuałów. Niektórzy nie wierzą w połączenie różnych wierzeń. Jednakże ja odkryłam, że połączenie wibracji z różnych filozofii przynosi potężne wyniki. W rzeczy samej, książka, którą trzymasz teraz w dłoniach, jest wynikiem zaklęcia księżycowego, które przeprowadziłam!
   Inne książki na dzisiejszym rynku, które zajmują się księżycowymi rytuałami i jego mocą, dzielą się na dwie kategorie: te, które polegają na astrologii, i te napisane przez ludzi praktykujących Wiccę, religię Natury.

   Każdy może zabrać się za tę książkę i szybko zacząć z niej korzystać, by uzyskać dojście do Księżyca jako źródła siły i zmiany stylu życia na lepsze. Księżycowe zaklęcia odróżnia od innych książek to, że kładą one nacisk na pięć podstawowych faz Księżyca, które z pewnością do pewnego stopnia poznałeś. Te fazy to pełnia, Księżyc ubywający, nów, nowy Księżyc i Księżyc przybywający. Szczegółowe informacje o nich można znaleźć w rozdziale zatytułowanym Kiedy przeprowadzać zaklęcie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Diane Ahlquist

 • Tytuł oryginału: 

  Moon Spells: How to Use the Phases of the Moon to Get What You Want

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-708-8

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Piłasiewicz

 • Rok wydania: 

  2015

Napisz opinię
2023-10-21 15:34:04 - tGhYxqFm

1

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...