Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-54-0
Autor: Liliann Kristinn Elmborg
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360170540
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Purana

Wprowadzenie do książki

Skuteczne kuracje oczyszczające

   Twój organizm jest codziennie narażony na działanie szkodliwych bodźców zewnętrznych. Zanieczyszczenie powietrza, stres czy nieodpowiednia dieta, a także chemiczne substancje dodawane dojedzenia, kosmetyków, a nawet tkanin nie mogą pozostawać bez wpływu na zdrowie. Dlatego też, tak jak codziennie się myjesz, bierzesz kąpiel, wkładasz świeże ubranie, powinieneś oczyścić wewnętrzne organy swojego organizmu. W ten sposób pozbędziesz się złogów, toksyn, udrożnisz wewnętrzne filtry i pozwolisz organizmowi odpocząć oraz nabrać sił do dalszej walki. A jest to walka o twoje zdrowie i wieloletnie dobre samopoczucie.
  Możesz powiedzieć:„Nic mi nie dolega, czuję się świetnie". Na razie. Wyobraź sobie teraz, że stoisz nad zlewem, w którym codziennie coś myjesz, płuczesz, do którego wylewasz brudy. Pewnego dnia woda przestaje spływać ze zlewu. Wzywasz hydraulika, a on wymienia zatkane rury. Można było tego uniknąć, czyszcząc co jakiś czas rurę odpływową. Podobnie dzieje się z twoimi jelitami, wątrobą i nerkami.   Nieczyszczone mogą w pewnym momencie odmówić posłuszeństwa.
   Teraz ty decydujesz, co możesz i chcesz zrobić dla polepszenia samopoczucia. Później być może jedynym decydentem będzie lekarz, który podejmie próbę ratowania twojego zdrowia ze wszystkimi tego konsekwencjami - nie zawsze dla ciebie przyjemnymi.
   Operacja wymiany rur nie boli i nie ma skutków ubocznych...
  Wsłuchaj się w sygnały swojego organizmu. Zaufaj intuicji. Ona cię poprowadzi i pomoże wybrać takie produkty i taką dietę, które będą korzystne dla twojego zdrowia. Moim zamiarem jest podpowiedzieć ci kilka sposobów, które mogą w tym pomóc.
   Po wielu latach doświadczeń wybrałam kuracje oczyszczające, które moim zdaniem są najlepsze. Stanowią one podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mogą też stać się twoją drogą do zdrowia.    Możesz ją wybrać lub nie. Decyzja należy wyłącznie do ciebie i nikt inny jej za ciebie nie podejmie.

Szczegóły

 • Autor: 

  Liliann Kristinn Elmborg

 • Objętość: 

  156

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  140x210

 • ISBN: 

  978-83-60170-54-0

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...