Wczytuję dane...
KOD: 978-83-946786-9-2
Autor: Ewa Szmaj-Kupny
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Oddaję w Twoje ręce poradnik zdrowej cery, który będzie pomocny w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych i prowadzeniu korzystnego dla cery stylu życia. Nie rozwiąże on zapewne wszystkich Twoich problemów, ale wskaże drogę do zdrowej i ładnej skóry, którą przecież każdy z nas chciałby mieć.

  Zawsze marzyłam o tym, żeby napisać książkę i podzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, a zwłaszcza - pasją do kosmetologii. Mimo iż jestem wykładowcą akademickim, książka, którą trzymasz w rękach, to nie podręcznik naukowy. Bardziej zależało mi na wykorzystaniu mojej wiedzy i wieloletniej praktyki do napisania publikacji w przystępnej formie, która trafi do każdej kobiety. Z drugiej strony - moja dotychczasowa praca, śledzenie trendów, docieranie do aktualnych badań i źródeł, udział w konferencjach oraz praca we własnym gabinecie powodują, że książka ta może stanowić również wsparcie dla osób z branży beauty.

  Bardzo bliskie jest mi pomaganie kobietom w opanowaniu trudnej sztuki pielęgnacji i zrozumieniu potrzeb skóry zmieniających się wraz z porą dnia, roku, okresem życia itd. Chętnie opracowuję gotowe rozwiązania, jak dbać o skórę w warunkach domowych i przeprowadzam kobiety przez profesjonalne programy pielęgnacyjne w moim gabinecie w nurcie slow aging. Oznacza to, że stawiam na profilaktykę starzenia się skóry, budowanie świadomości kobiet co do potrzeb skóry i sposobu jej pielęgnacji, a także zwracam uwagę na odżywianie, aktywność fizyczną, odpowiednią dawkę relaksu każdego dnia, dobre samopoczucie oraz pielęgnację mało inwazyjną (ale systematyczną) w dążeniu do zdrowego i młodego wyglądu skóry mimo naturalnie upływającego czasu. Zależy mi na kompleksowym i holistycznym podejściu do tematu, więc na wstępie poznaję Ciebie, Twój tryb życia, warunki pracy, sposób spędzania czasu wolnego, poziom stresu w życiu codziennym, kondycję psychofizyczną i w końcu -sprawy związane ze skórą: jej rodzaj, kondycję, potrzeby w danej chwili, Twoje ulubione kosmetyki i zabiegi, które chętnie weryfikuję zgodnie z trendami i uzupełniam o własne pomysły.

Takie też treści znajdziesz w tej książce, ale czuj się swobodnie, jeśli będziesz miała jakieś pytania wykraczające poza jej ramy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ewa Szmaj-Kupny

 • Liczba stron: 

  128

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-946786-9-2

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy