Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7758-304-3
Autor: Brian Tracy
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328714731
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Muza

Kup cały komplet !

SIEDEM ELEMENTÓW SUKCESU

Jak być sobą, cieszyć się życiem i osiągać to, co dla ciebie najlepsze

Wszystko, czego ci brak, i wszystkie czynniki, które możesz uważać za decydujące o szczęściu, można podzielić na siedem kategorii. Te „Siedem elementów sukcesu" są kwintesencją tego, co kiedykolwiek odkryto i napisano o sukcesie i szczęściu. Charakteryzują one życie i osiągnięcia wszystkich ludzi, którzy dobrze sobie radzą. Obejmują wszystko, czego możesz kiedykolwiek pragnąć.
   Idealne życie jest mieszanką tych siedmiu elementów w proporcjach zapewniających w konkretnej chwili pełnię szczęścia. Definiując swój sukces i szczęście poprzez jeden lub więcej z nich, tworzysz jasny cel, do którego zmierzasz. Znając ten cel, możesz łatwo kontrolować postępy. Możesz znaleźć te aspekty życia, które wymagają poprawienia.
   Zacznij od ideału, wizji doskonałej przyszłości. Uwalnianie wewnętrznej potęgi rozpoczyna się od podniesienia wzroku i „ujrzenia" takiego życia, które jest w każdym calu doskonałe. Pierwsze zadanie to opracowanie dokładnego planu, jasnego obrazu drogi i celu. Obraz ten będzie służył za podstawę, przewodnik i wyznacznik postępów w urzeczywistnianiu dążeń.

W rozdziale drugim poznasz siedem praw psychiki i sposób ich stosowania tak, by stworzyć wymarzone przez siebie życie. Rozdział trzeci przedstawi twój główny program i sposoby, jakimi steruje on wszystkimi twoimi myślami i uczuciami na własny temat. Możesz się nauczyć, jak wprowadzać zmiany w tym programie, jak dostosować go do tego, czego naprawdę pragniesz w życiu.
   W rozdziale czwartym poznasz potęgę umysłu i dowiesz się, jak wykorzystać jego potencjał do osiągnięcia wszystkiego, co tylko można osiągnąć. Zapoznasz się z metodami i technikami, które są stosowane przez współczesnych ludzi osiągających największe sukcesy.
   W rozdziale piątym zapoznasz się z kluczową umiejętnością sukcesu. Poznasz najskuteczniejszy chyba proces wyznaczania i osiągania celów, jaki kiedykolwiek przedstawiono w tak zwięzłej formie. Ta najważniejsza umiejętność pozwoli ci osiągnąć więcej w czasie najbliższych dwu lub trzech lat, niż większość ludzi osiąga przez całe życie.
   Rozdział szósty opowie o największej sile - nadświadomości, która zawsze jest do twojej dyspozycji. Właściwe stosowanie nadświadomości umożliwi ci osiągnięcie niemal każdego celu, jaki możesz sobie wyznaczyć. Odkrycie i zastosowanie nadświadomych zdolności leży u podstaw wszystkich wielkich sukcesów w historii ludzkości. Opanujesz je tak, że staną się równie naturalne jak oddychanie.
   W rozdziale siódmym poznasz najważniejszą decyzję, jaką musisz podjąć, zanim zaczniesz uruchamiać potężne siły sukcesu osobistego i zawodowego. Dowiesz się, co różni ludzi sukcesu od tych, którzy osiągają mierne wyniki. Nauczysz się przejmowania pełnej kontroli nad wszystkimi aspektami życia i dowiesz się, jak zamienić je w coś naprawdę wspaniałego.
   Rozdział ósmy opisuje najważniejszy cel - spokój wewnętrzny -i sposoby takiego zorganizowania życia, by zapewnić jak najpełniejsze szczęście tobie i twoim bliskim. Przedstawia podstawowe przyczyny stresu i negatywnej postawy oraz metody eliminowania ich z twojego życia. Uczy, jak być bardziej pozytywnym i optymistycznym we wszystkim, co się robi.
   Rozdział dziewiąty pokaże, jak wykorzystywać to, czego nauczyłeś się w rozdziałach poprzednich, by osiągnąć lepsze wyniki w kontaktach z ludźmi, z którymi stykasz się w życiu. Rozdział Doskonałość w stosunkach międzyludzkich przedstawia podstawowe zasady psychologii interpersonalnej i sposoby lepszego współżycia z ludźmi niemal w każdej sytuacji.
   W rozdziale dziesiątym - Doskonałość w związkach osobistych - nauczysz się, jak szczęśliwiej żyć w swoim romantycznym związku. Dowiesz się też, dlaczego jedne związki są udane, a inne nie. Poznasz kilka prostych działań, które możesz podjąć lub nie, tak aby odmienić swój związek w ciągu jednego dnia, a może nawet szybciej. Rozdział jedenasty - Doskonałość rodzicielstwa - nauczy cię, jak być doskonałym rodzicem. Dowiesz się z niego, jak budować swoje relacje z dziećmi w różnym wieku, by wyrosły na ludzi szczęśliwych, zdrowych i pewnych siebie. Nauczysz się neutralizować błędy przeszłości i budować wspaniałe związki, które będą trwać do końca życia.
   Na koniec, w rozdziale dwunastym -Potęga miłości - poznasz „tajemnicę wieków", najpotężniejszą siłę wszechświata, budowniczego charakterów i losu; to, co naprawdę się liczy. Otrzymasz klucz do prawdziwego człowieczeństwa i realizacji twojego potencjału umysłowego. Nauczysz się wdrażać zasady miłości we wszystkim, co robisz, i we wszystkim, czym jesteś.

   Kiedy zaczniesz wprowadzać w życie to wszystko, czego nauczyła cię ta książka, odczujesz poprawę spokoju ducha, zdrowia i energii, polepszenie twoich stosunków z ludźmi oraz wzrost niezależności finansowej. Poznasz przyjemność, która płynie z poświęcenia się wartościowym celom i ideałom, z samopoznania i świadomości, a także cudowne uczucie samorealizacji i osiągania celów.
Idee, rozważania i praktyczne wskazówki zawarte na dalszych stronach przyniosą ci więcej zdrowia, szczęścia i pomyślności, niż zaznałeś kiedykolwiek przedtem. Stosując poznane zasady w życiu, zauważysz postęp w samym sobie, w twojej sytuacji i otaczających cię ludziach. Postęp, który cię zadziwi. Całe twoje życie otworzy się i rozpocznie się podróż do horyzontu twych możliwości drogą maksymalnych osiągnięć.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  Maximum Achievement: Strategies and Skills That Will Unlock Your Hidden Powers to Succeed

 • Liczba stron: 

  331

 • Wymiary: 

  155x235

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • ISBN: 

  978-83-7758-304-3

 • Tłumacz: 

  Witold Biliński

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...