Wczytuję dane...
KOD: 582305
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383015675
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Mantry czym są i jaki mają wpływ na twoje zdrowie, rozwój osobisty i duchowy

Mantra to prosta fraza lub zdanie, które możesz recytować, by poprawić swoje samopoczucie. Ilekroć potrzebujesz zastrzyku pozytywnego myślenia, uzdrowienia, spokoju czy po prostu wsparcia w zasypianiu sięgnij po odpowiednią mantrę. Słowa mają potężną moc! Przekonaj się o tym dzięki Małej księdze mantr!

Wibracja, którą tworzy mantra, może zmienić twój sposób myślenia oraz postrzeganie rzeczywistości. Recytowanie mantr pomoże mózgowi przeprogramować twoje przekonania i zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie. Jednak, aby mantry były skuteczne, muszą być wypowiadane z silną intencją. Ma to na celu poprawę wibracyjnej jakości mantry, co z kolei przyspiesza pojawienie się jej uzdrawiających efektów w twoim życiu. Tak! Mantry działają terapeutycznie nie tylko na poziomie emocjonalnym i duchowym, ale również fizycznym. Recytowanie mantr obniża tętno i ciśnienie krwi, poprawia koncentrację i skupienie. Łagodzi stres, zwiększa motywację, stymuluje czakrę gardła. Wpływa na rozwój osobisty i duchowy.

Ponad 140 mantr na spokojny umysł, pozytywną energię, dobry sen i motywację

Wystarczy, że poświęcisz kilka minut dziennie, by doświadczać korzyści płynących z recytacji mantr. To naprawdę proste! Jeśli szukasz inspirujących mantr na dobre rozpoczęcie dnia, to doskonale trafiłeś! Dręczy cię stres i niepokój? Chcesz zwiększyć poczucie własnej wartości? Pragniesz uzdrowienia, sukcesu, bogactwa? Marzysz o transformacji swojego życia? Szukasz manty, którą możesz recytować podczas praktyki jogi lub medytacji? A może po prostu potrzebujesz mantry na dobry sen? W tej książce znajdziesz ponad 140 inspirujących i prostych mantr, które odpowiedzą na wszystkie twoje potrzebny.

Azymut

 • Autor: 

  Tanaaz Chubb

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  224

 • ISBN: 

  9788383015675

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...