Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-434-0
Autor: George Lizos
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383014340
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Prosty program, który pomoże oczyścić aurę, podnieść wibracje, a także zabezpieczyć się przed toksycznymi ludźmi i atakami energetycznymi

Niekiedy masz świadomość, że padłeś ofiarą ataku energetycznego. Czasami intuicja podpowiada ci, jakich ludzi powinieneś unikać. Niestety, nawet jeśli stosujesz podstawowe praktyki i rytuały ochronne, mogą one okazać się niewystarczające. Musisz wówczas sięgnąć po coś skuteczniejszego niż tylko pozytywne myślenie. Z książki tej dowiesz się, jak chronić swoją energię. Poznasz narzędzia odblokowujące samoakceptację, wzmacniające poczucie własnej wartości i naprawiające relacje. Dzięki nim usuniesz blokady stojące na drodze twojego rozwoju osobistego i duchowego. Ochrona i oczyszczanie energetyczne skuteczne sposoby na wampiryzm energetyczny i nie tylko.

Stres, nawracające stany lękowe, obniżone poczucie własnej wartości, kompulsywne zachowania czy depresja mogą wskazywać, że padłeś ofiarą ataku energetycznego. Nie lekceważ tych objawów! Jeśli nie zareagujesz w porę, odbije się to na twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym. Istnieje wiele typów ataków energetycznych o różnych stopniach intensywności. Jak sobie z nimi radzić? Możesz skorzystać z prostych praktyk ochronnych, które znajdziesz w tej książce.

Dzięki tej książce:

nauczysz się rozpoznawać objawy ataków energetycznych i związane z nimi zagrożenia;
poznasz 7 stopniowy proces oczyszczania, osłony i wzmacniania energii;
otrzymasz wskazówki dotyczące użycia 3 typów tarcz o różnych stopniach ochrony;
dowiesz się, jakie czynniki osłabiają twoje pole energetyczne lub pozostawiają na nim blizny;
będziesz wiedział, jak przy pomocy procesów energetycznych chronić swoją obecność w Internecie

Azymut

 • Autor: 

  Lizos George

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788383014340

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...