Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-451-7
Autor: Kathleen Webster O'Malley
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383014517
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Świadomy sen, tybetańska joga śnienia, dziennik snów i inne praktyki, które pozwolą pozbyć się traum, zrozumieć swoje emocje i pokonać niechciane nawyki

   Jak wejść w świadomy sen? Na czym polega praktyka jogi śnienia? Jak to, o czym śnimy, wpływa na nasze życie? Czy sny mogą pomóc w samouzdrawianiu i samoakceptacji? Jeśli chciałbyś poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po tę książkę. Dowiesz się, w jaki sposób świadomość i śledzenie marzeń sennych może pomóc ci odnaleźć cel w rozwoju osobistym, wyzwolić od niepokoju i traum z przeszłości, pokonać niechciane nawyki i wzmocnić poczucie własnej wartości. Autorka zapewnia narzędzia do nauki zapamiętywania snów, inkubacji snów i świadomego śnienia. Odkryjesz, jak zadać pytanie we śnie, otrzymać i zinterpretować odpowiedź. W książce znajdziesz też mistyczną stronę śnienia: wizje przodków i przewodników duchowych, zwierzęce archetypy. Kreuj swoje sny, zmień swoje życie.

Jak wejść w świadomy sen?
Na czym polega praktyka tybetańskiej jogi śnienia?
Jak to, o czym śnimy, wpływa na nasze życie?
Czy sny mogą pomóc w samouzdrawianiu?

   Jeśli zaintrygowały cię te pytania i chciałbyś poznać odpowiedzi, sięgnij po tę niezwykłą książkę. Dowiesz się, w jaki sposób uważne śledzenie marzeń sennych może pomóc ci odnaleźć cel, ku któremu warto podążać. Uzdrowić złamane serce, a nawet wyzwolić się od traum z przeszłości i pokonać niechciane nawyki. Autorka zapewnia konkretne narzędzia do nauki zapamiętywania snów, w tym dzienniki snów. Wprowadza do praktyki inkubacji snów, świadomego śnienia i tybetańskiej jogi śnienia. Z jej pomocą odkryjesz, jak zadać pytanie we śnie, otrzymać i zinterpretować odpowiedź. W książ ce znajdziesz też mistyczną stronę śnienia: wizje przodków, przewodników duchowych i zwierzęcych archetypów, które pojawiają się w snach.

Azymut

 • Autor: 

  Kathleen Webster O'Malley

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  288

 • ISBN: 

  9788383014517

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...