Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62842-04-9
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788362842049
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Virgo

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Siła czy moc (Oprawa miękka)
Księgarnia Łódź
1x Przywracanie zdrowia
Księgarnia Łódź
1x Przekraczanie poziomów świadomości
Księgarnia Łódź
1x Oko w oko z Jaźnią
Księgarnia Łódź
1x Technika Uwalniania
Księgarnia Łódź
1x Sukces jest dla Ciebie
Księgarnia Łódź
1x Doświadczanie rzeczywistości Na drodze do oświecenia
Księgarnia Łódź
1x Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i przykłady kalibracji
Księgarnia Łódź
1x Rzeczywistość duchowość a człowiek współczesny

Pakiet 9 książek

Pakiet 9 książek David R. Hawkins

• Doświadczanie rzeczywistości
• Oko w oko z Jaźnią
• Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i kalibracji
• Przekraczanie poziomów świadomości
• Przywracanie zdrowia
• Rzeczywistość duchowość a człowiek współczesny
• Siła czy moc
• Sukces jest dla Ciebie
• Technika Uwalniania

David R. Hawkins znany autor psychiatra, którego książki dotyczą głębokiej duchowości, rozwoju osobistego i odkrywania prawdy.

  1. "Doświadczanie rzeczywistości": Ta książka przedstawia nauki Davida R. Hawkinsa na temat natury rzeczywistości i sposobów, w jakie możemy doświadczać świata wokół nas. Autor prowadzi czytelników przez refleksje na temat percepcji, świadomości i otwarcia na głębsze poziomy doświadczenia rzeczywistości.

  2. "Oko w oko z Jaźnią": Książka ta skupia się na introspekcji i odkrywaniu własnej Jaźni. Autor zaprasza czytelników do wniknięcia w głąb swojego wnętrza, aby odkryć prawdziwe ja, zrozumieć swoje pragnienia, cele i duchową naturę.

  3. "Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i kalibracji": Ta publikacja prezentuje metodę rozróżniania prawdy od fałszu, opartą na tzw. Skali Świadomości Hawkinsa. Autor omawia, jak używać tej metody do oceny informacji, przekonań i decyzji, aby zwiększyć naszą świadomość i wybierać drogę prawdy.

  4. "Przekraczanie poziomów świadomości": Książka ta ukazuje możliwość rozwinięcia się duchowego i osiągnięcia wyższych poziomów świadomości. Autor omawia różne stadia rozwoju i wskazuje, jak możemy przekraczać ograniczenia naszej obecnej świadomości, dążąc do większej mądrości i doświadczenia duchowego.

  5. "Przywracanie zdrowia": Ta książka skupia się na związku między zdrowiem fizycznym a duchowym. Autor przedstawia holistyczne podejście do zdrowia, uwzględniając aspekty emocjonalne i duchowe. Omawia również wpływ negatywnych przekonań i emocji na stan zdrowia i przedstawia metody leczenia duchowego.

  6. "Rzeczywistość, duchowość a człowiek współczesny": Książka ta dotyka zagadnień duchowości w kontekście współczesnego życia. Autor analizuje wyzwania, jakie stawia dzisiejszy świat i jak można integrować duchowość w codziennym życiu, aby osiągnąć harmonię i pełnię.

  7. "Siła czy moc": Ta publikacja skupia się na siłach wpływających na nasze życie i jak je wykorzystywać w celu osiągnięcia sukcesu i spełnienia. Autor omawia różnicę między siłą a mocą oraz przedstawia praktyczne techniki, które można stosować w celu rozwijania wewnętrznej siły i wpływu.

  8. "Sukces jest dla Ciebie": Książka ta poświęcona jest tematyce sukcesu i realizacji osobistych celów. Autor dzieli się wskazówkami dotyczącymi dążenia do sukcesu, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej, przykładając wagę do równowagi duchowej i wewnętrznego rozwoju.

  9. "Technika Uwalniania": Ta książka prezentuje technikę uwalniania negatywnych emocji i blokad, które ograniczają nasze życie. Autor przedstawia praktyczne instrukcje, jak używać tej techniki w celu uwolnienia się od przeszłości, uzyskania równowagi emocjonalnej i osiągnięcia większej wolności wewnętrznej.

Książki Davida R. Hawkinsa mają na celu pomoc w odkrywaniu głębszego znaczenia życia, rozwijaniu duchowości i osiąganiu pełni potencjału. Przeznaczone są dla tych, którzy poszukują duchowego wzrostu i chcą zdobyć większą świadomość.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...