Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63860-87-5
Autor: Ya’Acov Darling Khan
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788363860875
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: CoJaNATo

YaAcov Darling Khan, autor Szamana, powraca w opowieści o swojej własnej drodze ku uzdrowieniu i zapomnianej mądrości.

Szamanizm czyli pośredniczenie między światem duchowym a światem natury to na Zachodzie wyświechtane słowo, którego znaczenie całkiem się zatarło. Szaman czy szamanka nie jest tytułem, który można sobie wybrać lub nadać; w społeczeństwach rdzennych szamanką lub szamanem trzeba się urodzić. YaAcov Darling Khan jest jedną z niewielu osób spoza społeczności rdzennych, która została uznana za szamana przez starszyznę i nauczycieli.

Po tym, jak przeżył uderzenie pioruna, YaAcov przez trzydzieści lat wędrował ku sercu szamanizmu, szukając uzdrowienia dla siebie oraz wiedzy, w jaki sposób może służyć innym ludziom swoim doświadczeniem na tej drodze. Zgłębiał nauki u boku nauczycieli z koła podbiegunowego, Ameryki Północnej i Południowej. Brał udział w ceremoniach w walijskich jaskiniach i głęboko w amazońskiej puszczy. Obecnie ciągle szuka wiedzy i regularnie odwiedza ludy Achuar i Zparo w Ekwadorze.

Przez tysiące lat szamani i szamanki pomagali członkom swoich społeczności utrzymywać zarówno wewnętrzną równowagę, jak i harmonijne relacje z innymi ludźmi i bytami w świecie przyrody i w świecie duchowym. Ta pięknie napisana książka to nie tylko autobiografia mocna w swojej szczerości, pełna humoru i inspirująca ale też przewodnik dla wszystkich osób, pochodzących z najróżniejszych kultur, których pragnieniem jest wrócić do swoich rdzennych korzeni i przywrócić światu bardziej łagodną ludzką obecność by stworzyć nowy sen o życiu na Ziemi.

Azymut

 • Autor: 

  Ya'Acov Darling Khan

 • Format: 

  240x170 mm

 • Ilość stron: 

  296

 • ISBN: 

  9788363860875

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...