Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-88-4
Autor: Marjan Ogorevc
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360528884
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Diagnostyka karmiczna

   Od 2003 roku, czyli pierwszego wydania „Diagnostyki karmicznej" minął okres immanentnej dialektyki autora. Wśród słoweńskich czytelników książka spełniła swoje posłannictwo - tysiącom ludzi przybliżyła rozumienie życia jednostki w kontekście „bożego planu". W niniejszym wydaniu autor podkreśla ponownie, że każda nasza myśl, działanie czy odczucie ma o wiele większy wpływ na otoczenie, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Z pomocą tej książki zdobywamy wiedzę na temat przewidywania, umiarkowania (rozsądku), niestosowania przemocy, a - co najważniejsze - uczymy się miłości, która potrafi wyciągnąć nas z zaślepienia. Wznowione wydanie zachowuje pierwotny układ i przejrzystość pierwszego i pomimo zalewu publikacji roszczących sobie prawo do miana „duchowych",    Diagnostyka karmiczna jest wciąż aktualna i nie będzie na wyrost stwierdzenie, że porusza „prawdy nieprzemijające". To o nich, a przede wszystkim o teoriach poznania, rozmyślano i pisano od wieków. Znaczna ich część zaszła już „patyną" ideologii bądź religii. Jeżeli z nich wszystkich wyniszczymy najważniejsze przesłanie, okaże się nim stwierdzenie, że kieruje nami Inteligencja, która przenika wszelkie stworzenie i posiada swój własny plan. Również ta książka niesie podobne przesłanie i wszystko, co w niej zawarte, związane jest nieodłącznie z poznaniem najwyższej jedności. Na tym także opiera poznanie uwarunkowań, którym podlegają nasze zdrowie i przeznaczenie. Autor twierdzi, że rozumienie przez niego diagnozy karmy z każdym dniem staje się coraz głębsze, dlatego przystępując do pracy nad wznowionym wydaniem, przejrzał od nowa każdy rozdział, dokładnie i precyzyjnie dokonał artykulacji myśli i zawartej wiedzy, którą pogłębiał w ciągu ostatnich pięciu lat. Poprawione i uzupełnione drugie wydanie zawiera dodatkowy rozdział o leczeniu zwierząt i wzajemnych relacjach z człowiekiem, a także rozdział o diagnozowaniu urządzeń technicznych, z których korzystamy na co dzień.
    Czytelnicy, których ciekawość nie została w pełni zaspokojona, więcej informacji mogą znaleźć w książce „Samoleczenie za pomocą diagnozy karmy", która została wydana w 2005 roku, lub ze źródeł wymienionych przez autora. Diagnostyka karmiczna jest książką, która wyjaśnia, co to jest karma, podstawowe zasady jej działania, przyczyny i skutki, jak również istotę koła życia i śmierci - samsary. Tłumaczy to, co nas niekiedy boleśnie kieruje na nowe tory myślenia, zrozumienia subtelności i istoty wyższych wymiarów i naszego w nich miejsca, zdaniem piszącego, ważniejszego niż aktualne życie tu na Ziemi. Według autora istniały przynajmniej trzy ważne powody powstania tej książki. Po pierwsze, w okresie kiedy opanował już wiele sposobów leczenia bioterapeutycznego, wciąż zdawał sobie sprawę, że jego umiejętności są niewystarczające, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Wpadła mu wówczas w ręce książka S. N. Łazariewa, mówiąca o diagnozowaniu karmicznym, i w oparciu o tę wiedzę uzupełnił stosowaną przez siebie dotychczas EST - energy sensing techniąue, bazującą na sensorycznym zaznawaniu energii na powiekach (technika wywodzi się z tzw. teorii o biorgonomii). Teoria i praktyka wymienionego rosyjskiego uzdrowiciela miały decydujący wpływ na rozwój duchowy i sposób prowadzenia terapii przez autora.
   Na uwagę zasługuje fakt, że M. Ogorevc nigdy osobiście nie spotkał tajemniczej osoby Łazariewa ani nie komunikował się z nim korespondencyjnie, co dzisiaj nie ma już żadnego znaczenia, gdyż „absorbowanie" informacji przebiegało na planie astralnym, po wielokrotnych staraniach autora, aby z mistrzem spotkać się przynajmniej duchowo.
   I stało się. Uczeń został wprowadzony w zasady wchodzenia w informa-cyjno-energetyczne biopole człowieka oraz sposób weryfikowania informacji, który Łazariew nazywa „pismem pondeomotorycznym", stanowiącym sekretny szyfr do dekodowania zawartości duszy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marjan Ogorevc

 • Tytuł oryginału: 

  Karmiczna diagnostika in varen vstop v človekovo biopolje

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-88-4

 • Tłumacz: 

  Ewa Bremec

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...