Świetlisty Wąż
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60280-57-7
Autor: Drunvalo Melchizedek
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360280577
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Centrum

Ze wstępu do książki Świetlisty Wąż

   Życie jest zadziwiające! Co 13 000 lat dochodzi do świętego i ukrytego wydarzenia, które zmienia wszystko, które zmienia bieg historii. Obecnie wydarzenie takie też się odbywa, choć zaledwie garstka osób zdaje sobie z tego sprawę. Ci zaś, którzy o nim wiedzą, do tej pory trzymali to w tajemnicy.
   Mówię o kundalini Ziemi. Jest to energia połączona z rdzeniem Ziemi, która przypomina węża i porusza się podobnie jak energia kundalini w ciele ludzkim.
   Energia ta sprawia, że wielu ludzi na całym świecie podejmuje duchowe poszukiwania. Nie są to jedynie praktykujący w asramach, kankach czy monastyrach, ale również ludzie świeccy, którzy na własny sposób poszukują Boga. Kundalini Ziemi jest tajemną energią podłączoną do serc wszystkich ludzi.
   Kundalini Ziemi nieodmiennie łączy się z określonym punktem na powierzchni Ziemi, w którym pozostaje przez trzynaście tysięcy lat. Po upływie tego czasu przenosi się w inne miejsce, gdzie pozostanie przez kolejnych trzynaście tysięcy lat. Proces ten opiera się na cyklach czasu, które nazywamy Precesją Równonocy. Wraz z ruchem kun-dalini zmienia się nasza świadomość tego, co jest „duchowe".     Transformuje się ona w nowe energie cyklu przyszłości, wprowadzając nas na ścieżkę wyższego rozwoju duchowego.
Przedstawię to zjawisko w szerszej perspektywie. Kun-dalini ma dwa bieguny. Jeden znajduje się w samym środku Ziemi, a drugi w określonym miejscu na jej powierzchni. Świadomość Ziemi decyduje o jego lokalizacji.
    Po upływie 12 920 lat polaryzacja kundalini Ziemi przenosi się na biegun przeciwny, co jednocześnie powoduje zmianę lokalizacji punktu na jej powierzchni. Nowy biegun powoduje nie tylko przebudzenie ludzi mieszkających w pobliżu świętego miejsca, ale wysyła również falę o określonej częstotliwości do siatki elektromagnetycznej otaczającej Ziemię. To z kolei wpływa na inne siatki świadomości w sposób określony przez DNA Ziemi. Rozwijamy się zgodnie z określonym planem.
   Ci, którzy uświadamiają sobie zachodzący proces, otrzymują wówczas mądrość oraz napełniają się spokojem, bowiem poznają tę zachwycającą prawdę. Rozumieją, co się dzieje i nie czują lęku pośród chaosu, wojny, głodu, chorób oraz kryzysu środowiska naturalnego, zjawisk, których wszyscy doświadczamy obecnie na Ziemi, a które towarzyszą schyłkowi cyklu. Wolność od lęku jest tajemnym kluczem do transformacji, która od milionów lat nieodmiennie następuje po owym świętym kosmicznym wydarzeniu.
    Na jednym poziomie oznacza to, że pod względem duchowym to żeńskość przejmuje prowadzenie rodzaju ludzkiego do Nowej Światłości. Ostatecznie to żeńskie światło duchowe przeniknie całość ludzkiego doświadczenia. Kobiety będą przewodzić w biznesie, religii oraz władzy. Do 2012-2013 roku owo duchowe żeńskie światło będzie już tak silne, że przeniknie do świadomości wszystkich ludzi żyjących na tej drogiej planecie, a zarazem będzie nadal wzrastało przez kolejne tysiące lat.
   Zakładam, że dla wielu z was to, co piszę, będzie wydawało się pozbawione sensu, dopóki nie przeczytacie rozdziału drugiego oraz trzeciego książki Świetlisty Wąż. W rozdziale drugim zajmujemy się Kosmiczną Wiedzą na temat zjawisk zachodzących obecnie w przyrodzie i gwiazdach oraz ich relacją do nowego cyklu światła. Rozdział trzeci poświęcony jest historii postrzegania tego świętego wydarzenia, począwszy od kultur starożytnych aż po czasy obecne. Informacje te przygotują was do lektury pozostałej części książki Świetlisty Wąż.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Drunvalo Melchizedek

 • Tytuł oryginału: 

  Serpent of Light: Beyond 2012

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60280-57-7

 • Tłumacz: 

  Monika Gajdzińska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...