Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85594-49-9
Autor: Jackie Silberg
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Media Rodzina

Jackie Silberg pracuje na Uniwersytecie Stanowym w Emporii (Kansas) i prowadzi zajęcia na kierunku wychowania przedszkolnego. Jest autorką wielu książek o rozwoju dziecka, redaktorem stałego działu w piśmie dla nauczycieli i wychowawców „Instructor", a także własnego programu telewizyjnego dla dzieci. Znana wśród licznego grona rodziców, nauczycieli i wychowawców jako „pani Jackie" w swoich książkach i programach pokazuje, jak sprawić, by uczenie się było dla dziecka ekscytującym zajęciem.

Książka GRY I ZABAWY Z MALUCHAMI zawiera 234 pomysły zabaw, które mogą i dziecku, i dorosłym sprawić wiele radości. Zabawy te mogą pomóc twojemu maluchowi rozwinąć różne umiejętności:

- sprawność językową
- samodzielność
- umiejętność słuchania
- umiejętność obserwowania
- umiejętność rozwiązywania problemów
- poczucie rytmu
- umiejętność zabawy
- pomysłowość i inne

Książka ta może również pomóc twojemu dziecku rozwinąć poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa, a poprzez radosną zabawę dać przyjemność poznawania siebie i świata.

Kiedy dzieci czują przyzwolenie na wyrażenie całej swojej energii i całego potencjału twórczego, wtedy ich rozwój przebiega prawidłowo.
Zabawy są naturalnym sposobem nawiązywania kontaktu z dziećmi, toteż od wieków rodzice, dziadkowie, przyjaciele bawią się z dziećmi. Pomysły zabaw zawarte w tej książce sprawiają wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Zabawy te pochodzą z różnych obszarów kulturowych i etnicznych, więc z pewnością znajdziecie wśród nich takie, które dobrze znacie, zupełnie nowe oraz takie, w które kiedyś bawiliście się sami i zapomnieliście o nich.
Osobiście nie znam nic bardziej radosnego i zachwycającego niż zabawa z maluchem między pierwszym a drugim rokiem życia. Życzę wspaniałej zabawy!

Zabawy zostały zgromadzone nie tylko tematycznie, ale również dla każdego przedziału wiekowego oddzielnie. Pamiętajcie jednak, że przedziały wiekowe są przybliżone, i że każde dziecko rozwija się swoim własnym rytmem.
Własne doświadczenia i wiedza rodziców o swoim dziecku, pomogą najlepiej ocenić, czy dana zabawa jest odpowiednia dla ich malucha.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jackie Silberg

 • Tytuł oryginału: 

  Games to Play with Toddlers

 • Liczba stron: 

  263

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-85594-49-9

 • Tłumacz: 

  Jolanta Jaworska, Teresa Maciejewska

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...