Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-481-5
Autor: Trinny Woodall, Susannah Constantine
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny

   Od dwóch lat podróżujemy do odległych krajów, aby pomóc kobietom w odzyskaniu zadowolenia z siebie i dobrego samopoczucia. Wszystkie panie, które spotykamy na pustynnych terenach Izraela, w mroźnych zakątkach Norwegii czy na eleganckich ulicach Szwecji i Holandii, potrzebują dużej dawki pewności siebie. Cechuje je przeważnie dość niskie poczucie własnej wartości, co zdumiewa nas i jednocześnie smuci. Bez względu na narodowość, status finansowy, rozmiary i wiek, miliony kobiet na całym świecie uważają, że nie mają powodu, by się szczycić wyglądem i dobrym samopoczuciem.

   Jak dotąd odwiedziłyśmy z naszą misją siedem krajów i zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc kobietom zmienić swój wygląd, żeby nabrały pewności siebie i dokonały przemiany własnej psychiki. Dotychczasowe rezultaty naszych działań napawają optymizmem i są znaczące. Czasami mamy wrażenie, że te kobiety przechodzą w ciągu jednego dnia coś, co stanowi odpowiednik wielu lat autoanalizy Kiedy zapewniamy im wsparcie psychiczne i potrafimy wysłuchać je z troską i obiektywizmem, pokazując stojaki pełne ubrań, coś się w nich otwiera. Czują, że znalazły się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszyscy mają na względzie ich dobro. Najbardziej frustruje nas fakt, że nie mamy tyle czasu, by pomóc w ten sposób wszystkim. Stąd właśnie wziął się pomysł napisania tej książki.
   To, co robimy podczas pokazów, nie jest wielką filozofią. Nie uważamy się za psychoterapeutki, ale umiemy pomóc kobietom rozpoznać, co je powstrzymuje przed posuwaniem się naprzód. Dlaczego ubierają się tylko na czarno? Czemu po przeprowadzeniu gruntownej diety odchudzającej nadal noszą zbyt luźne rzeczy, przypominające namioty? Co skłania je do ubierania się po męsku? Przekonałyśmy się, że wszystkie ubraniowe porażki wynikają z blokad psychicznych lub dotyczących własnego wyglądu. Piękna dwudziestolatka kryje się pod ciuchami w nijakich kolorach lub pod swetrem swojego dziadka, ponieważ była prześladowana w szkole. To przeszkoda emocjonalna. Albo kobieta w średnim wieku nigdy nie nosi sukienek, bo ktoś jej kiedyś powiedział, że ma grube nogi. Ta blokada wynika z uwarunkowań fizycznych.

  Chodzi nam o to, aby przemiana, jaką proponujemy, była możliwa wszędzie i dla wszystkich wspaniałych kobiet. Dzięki temu zdołają one rozpoznać, dlaczego nie są zadowolone z siebie, ^zyskają informacje potrzebne do zmiany własnego wyglądu i zachętę do podjęcia działania.

   Potraktuj tę książkę jako metodę, która pomoże ci uzdrowić własne wnętrze, abyś mogła błyszczeć na zewnątrz. Potrzebujesz tylko jednego dnia i wiary w to, że będzie lepiej. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Pora rozpocząć podróż, dzięki której zmienisz podejście do swojego ciała i życia!

Z wyrazami sympatii.
Trinny i Susannah

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Trinny Woodall, Susannah Constantine

 • Tytuł oryginału: 

  The makeover mission. How to change your life in 24 hours

 • Liczba stron: 

  140

 • Wymiary: 

  170x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-481-5

 • Tłumacz: 

  Barbara Grabska-Siwek

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy