Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-52-6
Autor: Julia Schopick
EAN: 9788360170526
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Purana

'

JULIA SCHOPICKJulia Schopick opisuje niekosztowne i nietoksyczne metody leczenia stosowane przez wielu lekarzy z dobrym skutkiem już od jakiegoś czasu. Przedstawione w jej książce historie pacjentów opowiadających o swoich wyleczeniach dają nadzieję wielu ludziom cierpiącym na chroniczne choroby, ukazując, że nie muszą oni zażywać leków farmakologicznych, które ani nie eliminują przyczyn choroby, ani też nie poprawiają stanu ich zdrowia. Julia, która ma za sobą traumatyczne doświadczenie, jakim była choroba i śmierć jej męża, potrafiła przekształcić swój ból w pełną pasji i mądrą kampanię mającą na celu niesienie pomocy innym ludziom. Założyła blog internetowy i skupiła wokół swoich działań społeczność mężczyzn i kobiet, którzy dołączyli do niej i razem upowszechniają ratujące życie informacje.


Julia Schopick opisuje cztery innowacyjne metody leczenia, które wielu awangardowych lekarzy stosuje z dobrym skutkiem od jakiegoś już czasu. Ale - o ile wiem - nie zostały one opisane wszystkie razem w książce. Każdy pacjent zainteresowany nietoksycznymi i niedrogimi metodami leczenia alternatywnymi wobec kosztownych i obciążonych poważnymi skutkami ubocznymi leków farmakologicznych powinien przeczytać tę książkę. Prognozuję, że stanie się ona natychmiast klasyką.

Ronald Hoffman, lekarz, pisarz, założyciel i dyrektor medyczny Ośrodka im. Hoffmana w Nowym Jorku (Hoffman Center in New York), gospodarz audycji Health Talk (Rozmowy o zdrowiu), talk show w rozgłośni radiowej o zasięgu krajowym.

Pacjenci na całym świecie mają w osobie Julii Schopick nową i pełną pasji rzeczniczkę. Jest jedną z tych nielicznych osób, które potrafiły przejść przez rozdzierające i trudne doświadczenie, ale zamiast mu ulec i dać się sparaliżować, przekształciła swój ból w mądrą i prowadzoną z pasją kampanię mającą na celu niesienie pomocy innym ludziom. Książka Nieznana medycyna zawiera dobrze napisane i łatwe w zrozumieniu opisy metod leczenia, które istnieją już od pewnego czasu, ale nie są wykorzystywane, ponieważ nie mają potencjału osiągnięcia wielkiego sukcesu finansowego. Mają jednak potencjał ratowania życia, co ukazuje autorka w wynikach swoich skrupulatnych poszukiwań i przeprowadzonych wywiadach z lekarzami, pacjentami i zwolennikami, którzy stosują je w swojej praktyce lub osobiście z nich skorzystali.

Mary Shomon, autorka bestsellera The Thyroid Diet: Manage Your Metabolism for Lasting Weight Loss (Dieta tarczycowa: jak zapanować nad swoją przemianą materii i schudnąć już na zawsze)

Jednym z wątków książki Nieznana medycyna Julii Schopick są jej zapał i entuzjazm, by polepszyć system medyczny, chociaż sama uważa, że jest to niemożliwe. Ja bym się jednak z tym nie zgodził. Mając własne doświadczenia życia i pracy w głównym nurcie medycyny konwencjonalnej przez 40 lat, takie zmiany widziałem. System ten zmienia się cały czas. Proszę dołączyć do Julii i tysięcy innych aktywistów, żądając, aby medycyna głównego nurtu nie ignorowała tych skutecznych metod leczenia. Rewolucja nadchodzi, a nowa książka Julii Schopick stoi na jej czele z wysoko uniesionym transparentem.

Jeffrey Dach, lekarz, autor Natural Medicine 101 i założyciel przychodni w Hollywood na Florydzie specjalizującej się w stosowaniu hormonów o działaniu identycznym z naturalnym i naturalnych preparatów tarczycy

Nieznana medycyna to bardzo potrzebna książka w obecnym czasie „reformy systemu opieki zdrowotnej". Jej autorka Julia Schopick opisuje skuteczne sposoby leczenia wielu chronicznych schorzeń. Najważniejsze jest to, że przedstawione tu historie dają nadzieję wielu ludziom cierpiącym na chroniczne choroby, ukazując, że nie muszą oni zażywać toksycznych leków farmakologicznych, które ani nie eliminują przyczyn choroby, ani też nie poprawiają ich stanu. Polecam tę książkę wszystkim, którzy są otwarci i poszukują bezpiecznych, skutecznych metod leczenia wynikających z biochemicznych uwarunkowań. Należałoby zarządzić, aby książkę tę przeczytali wszyscy lekarze i pacjenci poszukujący bezpiecznych i skutecznych terapii leczniczych.

David Brownstein, lekarz, dyrektor medyczny Ośrodka Medycyny Holistycznej (Center for Holistic Medicine) w West Bloomfield, autor dziewięciu książek na temat medycyny integracyjnej

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Julia Schopick

 • Tytuł oryginału: 

  Honest Medicine: Effective, Time-Tested, Inexpensive Treatments for Life-Threatening Diseases

 • Liczba stron: 

  350

 • Wymiary: 

  150x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-52-6

 • Tłumacz: 

  Ewa Krystyna Suskiewicz

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...