Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7278-884-9
Autor: Christoph Lees, Grainne McCartan
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Pascal

Wprowadzenie do książki

Ciąża. Przewodnik po dziewięciu najważniejszych miesiącach w życiu kobiet

   Urodzenie i wychowanie dziecka są jednymi z najbardziej fascynujących, wymagających i zmieniających życie doświadczeń, które los oferuje kobietom. W czasie dziewięciu najważniejszych miesięcy w swoim życiu potrzebują najlepszych porad i najtroskliwszej opieki. Ciąża i perspektywa porodu mogą być dla przyszłych matek i ich rodzin czymś zupełnie nowym i nieznanym. Nagle okazuje się, że muszą zmienić swój system wartości i podejmować decyzje w wielu ważnych sprawach, które jeszcze kilka tygodni temu były tylko mglistą teorią.
   Współczesne kobiety odgrywają coraz aktywniejszą rolę podczas ciąży i porodu, a to oznacza, że lekarze i położne w coraz większym stopniu dają im możliwość decydowania — ale żeby podejmować świadome decyzje, trzeba najpierw poznać fakty
   Chcemy, aby ta książka była źródłem szczegółowych, obiektywnych i najbardziej aktualnych informacji, aby każda przyszła matka mogła świadomie i odpowiedzialnie oceniać, podejmować decyzje i aktywnie uczestniczyć w ciąży i porodzie — współdziałając ze swoimi medycznymi opiekunami, a nie przeciwstawiając się im.
   Jesteśmy zawodowo związani z medycyną. Napisaliśmy tę książkę, korzystając z naszej wiedzy. Wiemy, że każda ciąża jest wyjątkowym doświadczeniem. Zamiast podejść do tematu z jednej tylko strony, połączyliśmy nasze różnorodne zainteresowania i doświadczenia lekarzy położników i położnej, aby przedstawić obiektywne informacje.
   Książka, którą właśnie trzymasz w rękach, nie tylko omawia główne problemy i tematy interesujące kobiety w ciąży, ale koncentruje się także na drobnych codziennych wątpliwościach, o których przyszłe matki niejednokrotnie obawiają się wspomnieć lekarzowi.
   Mamy nadzieję, że nasza książka dostarczy ci potrzebnej wiedzy i pomoże w szczęśliwym przeżywaniu ciąży i porodu.

dr Christoph Lees
Grainne McCartan

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Christoph Lees, Grainne McCartan

 • Tytuł oryginału: 

  Pregnancy Questions and Answers

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7642-210-7

 • Tłumacz: 

  Joanna Szymura, Bożena Bocheńska, Zbigniew Bocheński

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...