Wczytuję dane...
KOD: 978-83-628-4200-1
Autor: Ina May Gaskin
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788362842001
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Virgo

Kup cały komplet !

Wprowadzenie do książki

Duchowe położnictwo

    Duchowe położnictwo to pierwsze polskie wydanie kultowej publikacji SPIRITUAL MIDWIFERY Iny May Gaskin - znanej również bardzo dobrze polskim położnym. Książka stanowi szczegółowe studium procesu narodzin jako aktu w pełni zgodnego z Naturą, napisana na podstawie obserwacji ponad dwóch tysięcy porodów domowych. Jest to dzieło życia Iny May Gaskin, prezentujące wiedzę i doświadczenia niedostępne w toku typowych studiów medycznych, jest inspiracją dla kobiet oczekujących dziecka, jak również dla położnych i lekarzy.

   Książka Duchowe położnictwo prezentuje szczegółowe studium procesu narodzin jako aktu w pełni zgodnego z Naturą, napisane na podstawie obserwacji ponad dwóch tysięcy porodów domowych. To dzieło życia Iny May Gaskin, prezentujące wiedzę i wieloletnie doświadczenia, niedostępne w toku typowych studiów medycznych. Jest źródłem bezcennych, praktycznych wskazówek dla kobiet oczekujących dziecka, jak również dla położnych i lekarzy. Ten bogato ilustrowany zdjęciami przewodnik pomaga odnaleźć kobiecie jej pierwotną moc i uczynić okres ciąży i porodu głębokim, transformującym przeżyciem. Pokazuje nie tylko sposób, w jaki kobieta może aktywnie uczestniczyć w porodzie – czyniąc go tym samym łatwiejszym i bardziej bezpiecznym, lecz również sposób, w jaki przyszli rodzice mogą doświadczyć duchowej natury procesu narodzin. Część książki stanowią też opowieści kobiet, których naturalne porody są źródłem inspiracji oraz praktycznych wskazówek.
   Polskie wydanie "Duchowego położnictwa" zostało skonsultowane przez kilkunastoosobowy zespół, którego członkowie praktykują i nauczają innych. W gronie konsultantów jest również mgr Irena Chołuj - położna, która wykształciła i przygotowała do zawodu rzesze położnych w Polsce. Jest autorką Posłowia do polskiego wydania książki.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ina May Gaskin

 • Tytuł oryginału: 

  Spiritual Midwifery

 • Liczba stron: 

  512

 • Wymiary: 

  200x255

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-628-4200-1

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...