Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7943-020-8
Autor: Annette Nolden
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Świat Książki

Wprowadzenie do książki

Ciąża Tydzień po tygodniu

   Ta książka będzie ci towarzyszyła i wspierała przez cały okres ciąży, tydzień po tygodniu. Będziemy z tobą już od pierwszego miesiąca ciąży, kiedy wiele kobiet nie domyśla się nawet istnienia w nich nowego życia. Przekażemy wiele praktycznych wskazówek i ciekawych porad, które pomogą ci przygotować się do przyjścia dziecka na świat. Podpowiemy, jak dbać o właściwe odżywianie, dobre samopoczucie i piękno stale zmieniającego się ciała oraz udzielimy wielu porad medycznych. Aby osłodzić czas długiego oczekiwania, podajemy przepisy na pyszne napoje, przekąski i sałatki. Znajdziesz tu też instrukcję, jak własnoręcznie wydziergać śpiworek dla dziecka i uszyć mu ukochaną przytulankę. Ze szczególną troską i starannością będziemy zaspokajać ciekawość dotyczącą rozwoju dziecka, a także związanych z ciążą nieuchronnych zmian zachodzących w twoim ciele. A wszystko to rozpisaliśmy w przejrzysty sposób na każdy tydzień ciąży.

   Aby nic, co przeżywasz w tym wyjątkowym okresie, nie przeminęło bezpowrotnie, i abyś za kilka tygodni, miesięcy, czy nawet lat mogła jeszcze raz wrócić do tego cudownego czasu, przygotowaliśmy rubryki, w których możesz każdego tygodnia notować swoją wagę i obwód brzucha. Przewidzieliśmy też miejsce na spisanie przemyśleń i odczuć. W ten sposób ta książka stanie się twoim osobistym towarzyszem, przewodnikiem, któremu, jak w pamiętniku, będziesz mogła zwierzyć się ze wszystkich swoich radości, trosk i wątpliwości. Na końcu każdego miesiąca jest wolna strona na pamiątkowe zdjęcie albo, jeśli akurat poddałaś się badaniu USG, wydruk z wizerunkiem twojego dziecka. To tu możesz też spisywać wszystkie pytania, które chcesz zadać lekarzowi podczas kolejnej wizyty. Dzięki temu na pewno niczego nie zapomnisz.

   W Ciąży tydzień po tygodniu zebraliśmy też wiele nowych i starych prawd oraz powszechnych opinii i utartych przesądów (np. jak przewidzieć płeć dziecka). Niektóre z nich pewnie wydadzą ci się zabawne, inne wzbogacą twoją wiedzę. Chcemy, aby wszystkie pomogły utrzymywać dobre samopoczucie przez całą ciążę - aż do tej cudownej chwili, kiedy wreszcie będziesz trzymać w ramionach swoje dziecko.
   Jakie leki możesz przyjmować, jak będzie wzrastać twoja waga, który szpital wybrać i jak przygotować się do karmienia - odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz na kolejnych stronach książki. Przeczytasz tu też porady dotyczące pielęgnacji ciała oraz właściwego odżywiania, a także wiele wskazówek i informacji, które pomogą uporać się z uciążliwymi dolegliwościami typowymi dla twojego stanu. Podpowiemy, jak wybrać imię dla dziecka, jak skompletować wyprawkę i prowadzić ciążowy dziennik snów. Proponujemy także różne ćwiczenia - od tańca brzucha, po gimnastykę i jogę - pomogą one przygotować się do porodu.
Wystarczy, że przekartkujesz następne strony, a zapoznasz się ze wszystkim, co czeka cię za kilka tygodni. Być może niektóre informacje już teraz będą dla ciebie interesujące.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Annette Nolden

 • Tytuł oryginału: 

  Schwangerschaftskalender Baby Kalender

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  170x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7943-020-8

 • Tłumacz: 

  Jolanta Zubek

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...