Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7829-041-4
Autor: Olin Idol
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów

   Niemal wszystkie osoby przestrzegające propagowanej przez nas Diety Alleluja i zasad żywieniowych bazujących na zapisach biblijnych uwalniały się od doskwierających im dolegliwości. Opracowany przez nas system odżywiania stał się dla wielu osób narzędziem, za pomocą którego odzyskują oraz/lub zachowują doskonałe zdrowie. Otrzymaliśmy dziesiątki tysięcy świadectw o Diecie Alleluja od tych, którzy po przejściu na nią doświadczyli niespotykanego wprost uzdrowienia.
   Dość szybko dotarło do nas, że również kobiety w ciąży praktykują Dietę Alleluja. Przestrzegając jej, rodzą i karmią piersią dzieci oraz odżywiają zgodnie z jej zasadami swoje po ciechy. Tak oto nagle pojawił się przed nami ogrom pytań, z którymi dotąd się nie mierzyliśmy. Pytań, które wymagały precyzyjnych odpowiedzi.

   Książka Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów jest w swojej kategorii najbardziej wnikliwą, wyczerpującą i przystępną publikacją, jaką miałem przyjemność czytać. Pokazuje, jak ważna jest obecność witaminy B12 w diecie matki w okresie ciąży i karmienia piersią, jak istotną rolę odgrywają tzw. dobre tłuszcze w procesie rozwoju mózgu dziecka. Ponadto omawia szereg innych zagadnień, których znajomość jest niezbędna, jeśli chcemy urodzić zdrowe niemowlę i wychować zdrowe dziecko.
   Myślę, że jest to lektura obowiązkowa dla każdego rodzica, który pragnie mieć zdrowe potomstwo. Sądzę, że wszyscy rodzice i dziadkowie powinni ją przeczytać! Informacji zgromadzonych w tej publikacji nie znajdą Państwo nigdzie indziej.
   Jestem bardzo szczęśliwy, że moja synowa Carrie Malkmus wcieliła w życie rady zawarte w książce Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów, aby wydać na świat dwoje zdrowych dzieci. Każde z nich otrzymało 10 punktów w skali Apgar . Kiedy piszę tę przedmowę, Zackary jest sześciomiesięcznym, świetnie rozwijającym się chłopcem, a jego braciszek Dylan ma dwa i pół roku i już zna alfabet, nazwy kolorów oraz potrafi liczyć do dwudziestu. Zaręczam Państwu, że gdybym miał choćby najmniejsze zastrzeżenia i wątpliwości oraz gdyby informacje podane w książce Olina nie zyskały mojej pełnej akceptacji i aprobaty, nie chciałbym, aby moje wnuki były odżywiane zgodnie z zasadami omawianymi w książce Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów.
   Na fundament tej publikacji składa się 26 lat moich osobistych badań i doświadczeń, siedem lat, które Olin poświęcił na pogłębianie tematu i gromadzenie świadectw o Diecie Alleluja od osób, które ją przetestowały, jak również wyniki prac badawczych dr. Michaela    Donaldsona. Jestem przekonany, że nie znajdą Państwo lepszego źródła informacji o zdrowej ciąży i wychowaniu zdrowych dzieci w kontekście odżywiania się surowymi pokarmami.

dr George Malkmus

Dowody licznych badań naukowych dowodzą, że dobrze skomponowana dieta na bazie roślin, bez białka i tłuszczu zwierzęcego, jest optymalną dietą, dzięki której będziemy mieć więcej energii a nasze życie stanie się pełniejsze. Książka przybliża dietę opartą na roślinach, dzięki czemu możemy optymalnie zaspokoić potrzeby żywieniowe małego dziecka w jego początkowej fazie rozwoju.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Olin Idol

 • Tytuł oryginału: 

  Pregnancy, Children and the Hallelujah Diet

 • Liczba stron: 

  464

 • Wymiary: 

  150x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7829-041-4

 • Tłumacz: 

  Kamil Maksymiuk

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...