Cuda Archanioła Michała
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-374-5
Autor: Doreen Virtue
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Cuda Archanioła Michała

   Bóg pragnie, aby nasze życie było pełne spokoju, znaczenia i szczęścia - tak jak pragnie tego każdy rodzic dla swego dziecka. Anioły są darem naszego Stwórcy, a ich zadaniem jest prowadzić i chronić nas na drodze, którą kroczymy. Tak jak chcemy, aby nasze podarunki cieszyły obdarowanego, tak też i Bóg chciałby, abyśmy z radością korzystali z daru, jakim są dla nas anioły.
    Jeśli zgadzasz się z założeniem, że Bóg jest w stu procentach miłością, to wiesz, że nasz Stwórca nie jest niczym poza miłością. Jednak ludzkie życie na co dzień wydaje się składać w mniejszym stopniu z tego uczucia. Anioły stanowią most łączący boską prawdę miłości całkowitej oraz ludzkie doświadczenie dramatu i cierpienia. Anioły widzą zarówno prawdę duchową, jak i iluzje tworzone przez ego, dlatego w ludzkie śnienie wnoszą niebiańskie światło, miłość i mądrość.
   Jako nadzorca aniołów Michał jest na ziemi przedstawicielem wszechogarniającej siły boskości. Wskazuje, że dzięki duchowej wierze wszystko jest możliwe. Pomaga nam wszystkim żyć na ziemi w świecie boskiej czystości.
    Michał stanowi ucieleśnienie współczucia, pomagając wszystkim i we wszystkim. Nigdy nie ocenia niczyjej wartości. Po prostu akceptuje wszystko, co napawa spokojem i poczuciem bezpieczeństwa.
   Michał jest mądrością w działaniu. Jego cudowne rozwiązania, rady, interwencje i uzdrowienia są niezwykle pomysłowe. Znajduje doskonałe rozwiązanie każdego kryzysu w ułamku sekundy. Dlatego właśnie nie musisz się martwić tym, w jaki sposób ten archanioł ci pomoże ani tym bardziej wręczać mu gotowego scenariusza. Wystarczy, że poprosisz o jego pomoc i zostawisz mu wolną rękę.
   Michał stale przypomina o obecności Boga na ziemi. Czasami możesz czuć się samotny lub opuszczony, ale wystarczy wtedy wypowiedzieć w myślach imię tego archanioła, a zjawi się u twego boku. Weź oddech i poczuj ciepło charakterystyczne dla jego obecności, a także zwróć uwagę na pomysły i wizje, które pojawiają się w twojej głowie pod wpływem jego przewodnictwa.
   Użycza ci wsparcia, odwagi i pewności siebie. Jeśli dokonujesz lub planujesz dokonanie jakiejś życiowej zmiany, nie zapomnij poprosić go, żeby towarzyszył ci od początku do końca tej drogi. Zwiększy w tobie determinację dokonania zdrowych zmian, poprowadzi cię ku nowym okazjom i uzdrowi cię z przeszłych doświadczeń.
   Jeśli chcesz, możesz poprosić Archanioła Michała, żeby z tobą zamieszkał. Ponieważ jest niczym nieskrępowany, nieograniczony i wszechobecny, może być przy każdej osobie, która poprosi o jego przybycie.
   Możesz zaprosić go także do swoich snów, ponieważ umysł w trakcie snu jest znacznie spokojniejszy i bardziej otwarły na anioły niż za dnia. Gdy zasypiasz, poproś Michała o wszelkie rady i uzdrowienie czego tylko chcesz. Kiedy się obudzisz, możesz nie pamiętać, co działo się we śnie, ale będziesz wiedział, że coś zmieniło się na lepsze.
   Czy wolisz prosić Boga, by wysyłał do ciebie Michała, czy też rozmawiać z nim bezpośrednio, wiedz, że proszenie o pomoc stanowi krok w kierunku tworzenia pokoju na ziemi, a krok ten robi każdy człowiek z osobna - poczynając od ciebie.
   Pamiętaj, że Bóg i Archanioł Michał kochają cię bezwarunkowo. Widzą twoją boską wspaniałość, twoje talenty, dobroć i światło, którymi promieniujesz. Dla nich jesteś ziemskim aniołem i z wielką radością będą cię wspierać w wypełnianiu twej anielskiej misji. Ciesz się tym procesem, a swoją radością napełnisz serca wszystkich wokoło i swoje własne!

Z wyrazami miłości,
Doreen

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  The miracles of Archangel Michael

 • Liczba stron: 

  176

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-374-5

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...