Jak szybko i skutecznie rzucić palenie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-529-9
Autor: Treusch Dirk
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Jak szybko i skutecznie rzucić palenie

    Książka Jak szybko i skutecznie rzucić palenie opowiada o nowej technice redukcji stresu, względnie metodzie psychologicznej z gałęzi psychologii energetycznej, której mocny punkt, między innymi polega na tym, że może być stosowana również jako technika samopomocy. Opisane ćwiczenia okazały się w praktyce bezpieczne i skuteczne. Oczywiście zawsze może się tak zdarzyć, że technika opukiwania nie zadziała, ponieważ w praktyce użytkownik nie wziął pod uwagę pewnych uwarunkowań lub skupił się na punkcie, który dla zagadnienia był jedynie pobocznym aspektem, lub też problem jest bardziej złożony i z tego powodu opukiwanie jako technika samopomocy nie zadziałało.
    Każdy, kto stosuje samodzielnie techniki opukiwania, robi to oczywiście na własną odpowiedzialność. Ani autor, ani wydawnictwo nie zamierzają stawiać diagnozy indywidualnej, ani zalecać stosownej terapii. Opisane w książce Jak szybko i skutecznie rzucić palenie techniki i  ćwiczenia nie mogą zastąpić profesjonalnej kuracji w problemach zdrowotnych lub poważniejszych zaburzeniach psychicznych, ale mają umożliwić zdobycie pierwszego doświadczenia z zakresu stosowania techniki opukiwania.
    Kto chciałby środki psychologii energetycznej stosować w leczeniu swoich pacjentów, pomimo tego, że techniki te doprawdy robią wrażenie, powinien jednak koniecznie skorzystać najpierw z kursów u profesjonalnych trenerów.

     Szczególnie ważne było dla mnie wydanie książki „Jak szybko i skutecznie rzucić palenie”. Nie tylko dlatego, że palacze coraz bardziej ustawiani są pod pręgierzem, a palenie w miejscach publicznych jest coraz ściślej regulowane przez obowiązujące prawo. Wielu niegdysiejszych palaczy opowiadało mi, że obowiązujący wszędzie zakaz palenia tak bardzo utrudniał im życie, że zebrali wszystkie swoje siły, żeby zerwać z nałogiem. Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ty m bardziej cieszę się zatem, że odnalazłem w Dirku Treuschu eksperta, spełniającego trzy podstawowe kryteria, które muszą zostać zachowane przy publikacji nowoczesnej książki, traktującej o zerwaniu z nałogiem. Jest specjalistą w dziedzinie hipnozy, ma bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od papierosów, które zerwały z nałogiem i ma równie bogate doświadczenie w stosowaniu techniki opukiwania psychologii energetycznej, tak pomocnej technice samopomocy, która, choć zdaje się jeszcze tak niezwyczajna, ma jednak niesamowity potencjał oddziaływania. Dirkowi Treuschowi udało się przedstawić całościowo temat palenia i zrywania z nałogiem w sposób bardzo jasny i przystępny. Opisane przez niego wyjaśnienia zaspokoją nawet najbardziej krytyczny umysł, wybór przedstawionych technik przekona i umożliwi „jeszcze-palaczom” przy odrobinie zaangażowania, że staną się niepalącymi, a przy tym jeszcze pozwoli nam zdobyć całą masę informacji o nas samych i o tym, co nami, ludźmi, steruje i co nas porusza.
    Życzę Ci, drogi Czytelniku i Czytelniczko, drodzy „jeszcze-palacze”, abyście zdobyli nową wiedzę o Was samych i jestem absolutnie pewien, że ta książka będzie Wam pomocna w drodze do życia wolnego od nałogów. Tej książce i jej autorowi życzę wielu sukcesów.
Dr Michael Bohne

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Treusch Dirk

 • Tytuł oryginału: 

  Klopfen gegen rauchen. Einfach aufhören. Energetische Psychologie praktisch

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-529-9

 • Tłumacz: 

  Natalia Szczyglewska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...