Wczytuję dane...
KOD: 978-83-935731-4-1
Autor: Veli Martin Keitel, Pamela Kribbe
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Aquarius

Wprowadzenie do książki

Jeshua i emisariusze światła

Nauki Jeshua są przekazywane za pośrednictwem Pameli Kribbe. Od 2002 roku channelingi są publikowane w kilku językach na stronie www.jeshua.net. Natknąłem się na nich około 2004 roku, kiedy polecił mi je mój przyjaciel. Wkrótce zauważyłem, że teksty channelingów miały na mnie głęboki wpływ. Pomogły mi wiele zrozumieć i dokonać ważnych zmian w moim życiu osobistym.

Po dalszym wgłębianiu się napotkałem teksty, które głęboko mnie wzruszyły, a znowu treść innych była bardzo pouczająca. Każdy, kto czyta oryginalne przekazy spotyka się z wieloma istotnymi tematami, które podejmowane są również w kolejnych następnych przekazach. Dla swojej wygody postanowiłem wyodrębnić z nich poszczególne tematy i utworzyć rozdziały jednorodne tematycznie. Zależało mi na tym, aby każde omawiane zagadnienie było jak najpełniej opisane. W czasie wykonywania tej pracy zorientowałem się, że będzie to również korzystne dla wszystkich zainteresowanych przekazami Jeshua, udzielanymi za pośrednictwem Pameli Kribbe.

Praca nad obfitym zbiorem nauk Jeshua wymagała wiele czasu, ale była inspirująca i sprawiała dużo radości. Ostatecznie stopniowo udało mi się z obszernych oryginalnych cytatów utworzyć spójną, logicznie powiązaną całość. Podzieliłem ją na rozdziały, następnie stosownie do omawianej treści zatytułowałem, a także, kiedy to było konieczne powiązałem treść swoimi wpisami. Niektóre rozdziały są mniej lub bardziej krótkie a ich wersje odpowiadają oryginalnemu channelingowi, niektóre z nich zawierają cytaty zebrane z wielu różnych channelingów. Zamieściłem też linki do stron Jeshua webside, z których czerpałem poszczególne informacje.

Większość materiału prezentowanego tutaj pochodzi z serii Lightworker and Healing, które są największe i zawierają podstawowe nauki Jeshua.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Veli Martin Keitel, Pamela Kribbe

 • Tytuł oryginału: 

  ESSENTIAL JESHUA. Guidance to live through your Heart

 • Liczba stron: 

  137

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-935731-4-1

 • Tłumacz: 

  Jerzy Łatak

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy