Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-506-0
Autor: Ellen Dugan
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373775060
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Magia ochronna w praktyce

   Wiem, dlaczego sięgnąłeś po książkę Magia ochronna w praktyce – prawdopodobnie z tego samego powodu, dla którego ja ją napisałam. Pragniesz dowiedzieć się prawdy o metapsychicznych atakach oraz magii ochronnej.
zatem wyjaśnię ci to wprost: według mnie to najlepszy sposób wyjaśniania tego typu sytuacji. Wszyscy się z tym zetknęliśmy. Wszyscy doświadczyliśmy niezwykłych zdarzeń w naszym życiu i wszyscy w pewnym momencie zastanawialiśmy się zadając sobie pytanie: czy to pech, czy po prostu zbieg okoliczności, a może coś więcej?
    Czy koszmary senne stanowią ostrzeżenia? Czy to dziwne uczucie ściskania w dołku próbuje ci coś przekazać? Czy jest możliwe, że znajdujesz się pod wpływem czyjegoś rzuconego uroku lub padłeś ofiarą metapsychicznego ataku? jak się upewnić? I czym w zasadzie jest ów metapsychiczny atak?
   Atak metapsychiczny jest celową projekcją negatywnych myśli, tudzież energii, kierowaną ku danej osobie.
    Tak, to naprawdę się zdarza. jeśli się nad tym nieco zastanowić, opis ten jest wielce podobny do rzucania klątwy. Możesz doświadczać koszmarów sennych, mieć wrażenie ogólnego rozbicia lub zwyczajnie czuć wewnętrznie, że coś jest nie tak. Być może masz do czynienia z osobą, która wręcz wysysa twoją energię, twój towarzysz powoduje jedynie kłopoty lub jakiś krewny manipuluje tobą emocjonalnie. Ale cokolwiek by to nie było, coś w twoim sercu i twojej głowie mówi ci, że nadszedł czas zająć się ochroną.
    Radzę, abyś posłuchał tego głosu.
    Metapsychiczny czy magiczny atak może przybierać wiele różnorakich form. Bywa, że skutki takiego ataku są stosunkowo subtelne, ale zdarza się też, że wcale takie nie są. Sztuka polega na tym, aby dokładnie przestudiować ten temat, jak najwięcej się o tym dowiedzieć, a następnie spokojnie zastosować zebrane informacje, wdrażając je w życie. Dzięki książce Magia ochronna w praktyce dowiesz się nie tylko, jak identyfikować zagrożenia, ale nauczysz się, jak etycznie stosować magię do samoobrony, używać metafizycznej ochrony, a także dużo, dużo więcej.
    Szczerze mówiąc, pomysł napisania książki o magii ochronnej dojrzewał w mojej wyobraźni przez kilka lat, zanim w końcu zdołał się w pełni ujawnić. W zasadzie starałam się upchnąć ten koncept w zakamarkach swojej głowy, gdzie, jak miałam nadzieję, umarłby śmiercią naturalną. Wówczas wszechświat postanowił wkroczyć w moje życie i dostałam twardą nauczkę. Los dał mi możliwość zebrania wszystkich pomysłów na książkę Magia ochronna w praktyce i wykorzystania ich w praktyce, zarówno w moim życiu jak i sztuce magicznej. Magia ochronna i samoobrona metapsychiczna stały się czymś więcej niż tylko tematem związanym z magią czy zasadą, którą czasem odkurzałam, aby ją okazjonalnie zastosować. Stały się sposobem na życie. jednakowoż, pozwoliło mi to zgłębić wiele nowych tajników magii.     Pozwoliło mi także spojrzeć na ten temat z całkiem innego, świeżego punktu widzenia - myśleć o tym w zupełnie innym kontekście - oraz, co najważniejsze, nauczyłam się nie tylko wykorzystywać, ale także cieszyć się z obecności czarodziejskiej wojowniczki, która tkwi wewnątrz mnie.
    Na przestrzeni lat, kiedy to miałam rozliczne okazje poznawać Czarownice i Poganki z całego kraju, odkryłam, iż całe zagadnienie dotyczące ochrony i samoobrony metapsychicznej jest niebywale ważną kwestią i wspólnym problemem w tej społeczności. Niektórzy są wręcz zakłopotani, kiedy przyznają, że stosują magię do samoobrony. Wszak nikt nie lubi okazywać słabości, zatem na temat magii ochronnej rozmawia się jedynie szepcząc po kątach, dzieląc się tą tajemnicą tylko z najbliższymi przyjaciółmi. W ten sposób zachowujemy twarz, a nasza reputacja i opinia supertwardziela pozostaje nienaruszona.
     No cóż, według mnie całe to zakłopotanie towarzyszące temu tematowi jest wprost niedorzeczne. Magia ochronna jest podstawową umiejętnością, którą wszyscy powinniśmy opanować. Oto twoje wyzwanie na dziś: czy pragniesz zająć się tym obszarem magii i przekształcić go w siłę i swoją specjalność? Magiczna obrona jest nie tylko twoim prawem, ale wręcz obowiązkiem. jeśli chcesz władać magiczną mocą, aby za jej pomocą dokonywać zmian, to nie sądzisz, iż całkiem mądrym pomysłem jest, aby mieć pojęcie i głębszą wiedzę na temat umiejętności niezbędnych do efektywnego wykorzystywania obrony metapsychicznej i praktycznej magii ochronnej? Absolutnie tak.

Zaklęcie Samouzdrawiające

Potrzebne przedmioty:
• czerwona świeca (dla żywiołu ognia oraz dla zdrowia i energii)
• świecznik
• twoje recepty lub lekarstwa, które zażywasz
• szklanka ulubionego soku owocowego
• bezpieczna, płaska powierzchnia lub twój ołtarzyk
• zapalniczka lub zapałki

Wskazówki:
By być bliżej żywiołu ognia rozważ przeprowadzenie tego rytuału podczas słonecznego dnia, tudzież w czasie wschodu lub zachodu słońca. Są to bowiem te pory dnia, kiedy płomienna energia słońca objawia się najpiękniej. Daj sobie parę chwil i wizualizuj naturalne siły obronne twego organizmu, mianowicie twoje przeciwciała, o których już wspominaliśmy. Teraz powiedz im dokładnie, co mają uczynić. Wyślij je niczym żołnierzy do ataku przeciwko chorobie, infekcji czy też wirusom, które zajęły twoje ciało.
A teraz zatrzymaj się na chwilę, by oddać hołd swemu ciału. Powiedz sobie, iż jesteś w trakcie procesu uzdrawiania i uhonorujesz swoje ciało dzięki szczególnej trosce i dbałości o nie. zapal czerwoną świecę i powtarzaj zaklęcie:

Płomień świecy tańczy, gdy rzucam ten urok uzdrawiający. Mój umysł, ciało i duch, są silne mocą bez końca. Współdziałają teraz razem w pełnej harmonii tak miłej, bym odzyskał wnet zdrowie, witalność i siłę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ellen Dugan

 • Tytuł oryginału: 

  Practical Protection Magick: Guarding & Reclaming Your Power

 • Liczba stron: 

  276

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-506-0

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Szewczuk

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...