Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66071-34-6
Autor: Regina Brett
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Insignis Media

Wprowadzenie do książki

Mów własnym głosem. 50 lekcji, jak głosić swoją prawdę

  Przez wiele lat zastanawiałam się, dlaczego Bóg wybrał Polskę na moją bratnią duszę. Dlaczego spośród kilkuset krajów świata właśnie tu moje książki cieszą się największą popularnością? Stojąc pod kaskami stoczniowców, nagle uświadomiłam sobie, jak brzmi odpowiedź. W tym świętym, zranionym miejscu, gdzie naziści dopuścili się najpotworniejszych zbrodni przy milczącej zgodzie świata, zapisano również najpiękniejsze karty historii.
   Kiedy zwykli ludzie milczą, niesprawiedliwość i okrucieństwo mogą trwać na całym świecie. Kiedy zwykli ludzie protestują, reżimy upadają, instytucje przechodzą reformy, a seksualni oprawcy zostają strąceni z piedestału w kościołach i przedsiębiorstwach, w świecie sportu i w Hollywood.
Wykorzystywanie seksualne dzieci, gwałt i molestowanie kończą się, kiedy przestajemy milczeć na ten temat. Pora, żebyśmy wszyscy głośno mówili o swoich trudnych doświadczeniach.
   Wielu z nas zostało skrzywdzonych w dzieciństwie i w młodości. Niektórzy wciąż doznają cierpienia z rąk ludzi nadużywających władzy - polityków, szefa czy członka rodziny.
   To dla was napisałam tę książkę.
   Możecie podzielić się swoją prawdą. Możecie opisać swoją prawdę. Możecie stanąć w swojej prawdzie. W ten sposób odzyskacie utraconą siłę.
Książka Mów własnym głosem to oficjalne pozwolenie na to, żebyście ujęli się za sobą - i już zawsze stali po swojej stronie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Regina Brett

 • Tytuł oryginału: 

  Use Your Words. 50 Lessons for Speaking Your Truth

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66071-34-6

 • Tłumacz: 

  Olga Siara

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...