Obrona psychiczna dla początkujących
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-16-9
Autor: Richard Webster
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Obrona psychiczna dla początkujących

   Ochrona siebie, swoich bliskich oraz rzeczy, które się ma, należy do naturalnych potrzeb człowieka. Jak już z niniejszej publikacji wiemy, można zabezpieczać się na wiele różnych sposobów.
   Wszystko zaczyna się w głowie. Nasze myśli rządzą tym, co robimy, a w ochronie psychologicznej sfery naszej osobowości pierwszym i najważniejszym, a jednocześnie najbardziej niezbędnym krokiem jest pozytywne myślenie.
   Bardzo ważne jest również dbanie o rozpościerającą się wokół nas aurę, która zawsze musi być duża i mocna. Zajęci swoimi sprawami łatwo możemy zaniedbać osobistą ochronę, a silna aura stanowi bardzo ważny element naszego życia, warto więc poświęcić parę minut dziennie, aby móc o nią zadbać.
   Bądźmy mili dla siebie. Idąc przez życie, wszyscy popełniamy błędy, mamy takie czy inne żale. Umiejmy więc sobie przebaczać, kiedy popełnimy jakiś błąd. Wyciągnijmy z niego wnioski i żyjmy dalej.
   Codziennie miejmy dla siebie trochę czasu. Odprężmy się i zrelaksujmy, medytujmy, rozmawiajmy z Bogiem, jedzmy zdrową żywność, ćwiczmy, spędzajmy czas z rodziną i przyjaciółmi, często się śmiejmy, śpijmy dużo i zachowujmy we wszystkim zdrową równowagę.
   Opierajmy życie na pozytywnych zasadach, takich jak: przebaczanie, uczciwość, miłość, lojalność i odpowiedzialność. Rozwijajmy wiarę w siebie oraz w siły wyższe. Oczekujmy, że spotkają nas dobre i pozytywne rzeczy. Ostatecznie przecież dostajemy to, co chcemy otrzymać.    Mamy tyle szczęścia, ile jest w nas wiary w to szczęście. Oczekujmy więc dobroci, a stanie się ona naszym udziałem.
   Ludzie najbardziej potrzebują ochrony psychologicznej strony swej osobowości, kiedy czują, że sfera ta narażona jest na napaść. Jeśli skupimy się w życiu na pozytywnych doznaniach i dobrych rzeczach, będziemy chronieni przed większością agresywnych zachowań skierowanych w stronę naszej psychiki. Jeśli doświadczymy jakiejkolwiek napaści, wówczas materiał zawarty w niniejszej książce pomoże nam dać sobie radę w tej trudnej sytuacji.
   Teraz, gdy już jesteśmy w pełni chronieni i wyposażeni we właściwą broń przeciwko niespodziewanym atakom, życzę szczęścia i powodzenia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Webster

 • Tytuł oryginału: 

  Psychic protection for beginners

 • Liczba stron: 

  228

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-16-9

 • Tłumacz: 

  Maciej Zombiert

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...