Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8032-246-2
Autor: Thomas Erikson
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Fenomenalny skandynawski poradnik, który opanował listy bestsellerów. Wiemy już, jak radzić sobie z idiotami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z psychopatami.

   Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny, energiczny, zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to, co chciałbyś właśnie usłyszeć, dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza, że jest w tym nutka fałszu, to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie, że aż psychopatycznie.

  Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomi ci, jak psychopaci manipulują twoimi słabościami, aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego, którym typem osobowości jesteś, możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy, kto ma cechy psychopatyczne, od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałeś – w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół. Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Zrobią z tobą, co będą chcieli.

   Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Thomas Erikson

 • Liczba stron: 

  254

 • Wymiary: 

  145x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8032-246-2

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...