Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-87-7
Autor: Daan van Kampenhout
EAN: 9788360528877
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Pozwól się odnaleźć

   Jak najlepiej możesz wykorzystać tę książkę? To zależy całkowicie od ciebie. Niektóre ćwiczenia przemówią być może od razu, natomiast inne inspiracje lub zalecenia wydadzą ci się zbędne i niezbyt ciekawe. Pamiętaj o tym, że każde ćwiczenie było pierwotnie przeznaczone dla jakiejś konkretnej osoby podczas sesji indywidualnej w określonym momencie jej życia. Każdy rytuał powstał w określonym kontekście. Nie czytaj zatem tej książki z przekonaniem, że każda rada, każdy rytuał i każde ćwiczenie musi być korzystne dla ciebie osobiście. Skorzystaj z prawa i możliwości, żeby wybrać tylko te, które w naturalny sposób zwracają twoją uwagę. Kieruj się ćwiczeniami, które przemawiają do ciebie i pobudzają twoją kreatywność.
    Wyprawa, na którą ta książka zaprasza, może cię zaskoczyć, a czasami wręcz skonfrontować z trudnymi rzeczami. Jest to zawsze zaproszenie do próbowania, badania i do bycia kreatywnym. Ostatecznego celu, czyli znalezienia partnera, nie zagwarantuje oczywiście żadne ćwiczenie. Jak już powiedziałem, w poszukiwaniu partnera rolę odgrywa o wiele więcej czynników, a tylko ograniczona część z nich spoczywa w naszych rękach. Ale oświetlając w tej podróży najróżniejsze aspekty z najrozmaitszych punktów widzenia i tu czy tam coś modyfikując, na pewno można zwiększyć swoje szansę.
    Ta książka nie mówi jednak o tym, co trzeba robić, gdy już kogoś znajdziesz. O sztuce utrzymania związku pisało już wielu autorów, istnieją na ten temat inne poradniki. Natomiast dzięki tej książce wyjdziesz naprzeciw innym ludziom z większą pewnością siebie i bardziej kreatywnie. Pomoże ci ona zlikwidować stare ograniczenia i lepiej ocenić siebie. A to ułatwi spotkanie potencjalnego partnera.

Powodzenia!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Daan van Kampenhout

 • Tytuł oryginału: 

  Ich lasse mich finden – Wie mein Wunschpartner zu mir kommt

 • Liczba stron: 

  168

 • Wymiary: 

  135x208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-87-7

 • Tłumacz: 

  Zenon Mazurczak

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...