Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-749-1
Autor: Lumira
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Księga urody Lumiry

Sprawdzone sposoby rosyjskiej uzdrowicielki na zachowanie młodości i zdrowia

SPRAWDŹ, JAK COFNĄĆ CZAS

   Autorka nareszcie wyjawia tajemnicę swojego młodzieńczego wyglądu i emanacji witalności. Udziela porad i wskazówek na temat pielęgnacji skóry, włosów, naturalnych zabiegów kosmetycznych dla wszystkich osób dbających o swój wygląd. Zainspirowana tradycyjnymi przepisami ze swojej ojczyzny, samodzielnie wytwarza, w pełni naturalne, roślinne kosmetyki. Teraz i Ty możesz nauczyć się je sporządzać. Sama będziesz w stanie wykonać odmładzające maseczki do twarzy, pachnące peelingi do ciała, naturalne szampony na zdrowe i lśniące włosy oraz mnóstwo innych specyfików.

  Dzięki wielu kolorowym zdjęciom dowiesz się, jak wspierać swoje ciało w odmładzaniu stosując ćwiczenia i techniki mentalne, które służą m.in. poprawie struktury skóry, upiększeniu piersi i zwiększeniu ogólnej witalności. Poznaj całkowicie holistyczną koncepcję urody, niezwykle inspirującą, kreatywną i zdrową pod każdym względem.

   LUMIRA dorastała w Kazachachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, którą poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia, stworzyła zintegrowaną metodę, służącą holistycznemu pojmowaniu zdrowia. Prowadzi seminaria oraz jest autorką wielu książek, m.in. bestsellerów Odmładzanie organizmu i Odkryj w sobie źródło zdrowia

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lumira

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-749-1

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...